Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 190759
- A feladat létrehozva: 15 márc. 21:10-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- fodr*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Kistarcsa környékén egy üvegajtó alsó részének beüvegeztetése, két darab beltéri, osztott ajtó esetén az árajánlat általában 15 000–30 000 forint között mozog darabonként. Ez az ár a beépítés munkadíját tartalmazza, az üveg árát nem. Az ár függ az üveg méretétől, vastagságától, valamint a szerelés bonyolultságától, például ha a tok szorul vagy javítást igényel. Átlagosan egy ajtó beüvegeztetése 1–2 órát vesz igénybe, így a két ajtó szerelése összesen 2–4 órát jelent. Így a teljes munkadíj körülbelül 30 000–60 000 forint között várható. Ha kisebb vagy egyszerűbb üveg szükséges, az ár alsó határhoz közelít, bonyolultabb esetben a felső határhoz. Ez az összeg csak a szerelési munkát tartalmazza, az üveg beszerzése külön költség.
További feladatok ebben a kategóriában
- Ózd
- 3 szakember válaszolt
Műanyag ablakokba szeretnék utólag szellőzőt beépíttetni 5 darab ablakon. Olyan megoldást keresek, ami automata, hangszigetelt és lezárható. Az ingatlan Ózdon található. Az időpont rugalmas, több ajánlat alapján döntenék.
- Budapest
- 17 szakember válaszolt
Egy panellakás bejárati ajtaját szeretném kicseréltetni Csepelen. Egyszerűbb kivitelű, de biztonsági ajtót szeretnék, és még nincs meg a konkrét ajtó. Olyan szakembert keresek, aki az ajtó beszerzésében is tud segíteni, és ajánlatot ad a teljes cserére. Az időpont rugalmas, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.
- 1204, Budapest
- 7 szakember válaszolt
3 db 118 széles 148 magas nem osztott de két szárnyú bukó nyíló 1 db 60 széles 90 cm magas bukó nyíló balos 1 db 100 széles 50 cm magas vagy bukó vagy felűl világító Minimalista
- 7 szakember válaszolt
A konyhai műanyag ablakom zárja tönkrement: három hete javították, de most megint nem tudom rendesen becsukni. Szeretném, ha egy ablakszerelő sürgősen megnézné és kijavítaná a hibát. Panel lakásban van az ablak. A helyszín Nel. Minél hamarabb kérem a javítást.
- 1072, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Régi 230 cm x 120 cm nagyságú kétszárnyú dupla ablak fa szerkezetének teljes felújítása üvegcserével.
- 1225, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Akváriumot szeretnék készíttetni 100cm hosszú 40 cm magas és 40cm mély 10mm-es üvegből
- 9024, 6, Illyés Gyula u., Győr
- 1 szakember válaszolt
A bejárati üvegajtó üvege megrepedt, de nincs kitörve, ezért valószínűleg cserére van szükség. Nem vagyok benne biztos, de szerintem hőszigetelt (kétrétegű) üveg lehet. A helyszín Győr-Gyirmót, a Horgásztanya környékén található. Nem sürgős, ráér a csere, mert a repedés jelenleg nem okoz azonnali problémát. A pontos megoldást és költséget a szakemberre bíznám felmérés után.
- 1105, Budapest
- 0 szakember válaszolt
erkély ajtóra szúnyoghálót szeretnék szereltetni
- Pécs7831, Pellérd
- 0 szakember válaszolt
Egy kb. 80×60 cm-es, LED világítással ellátott tükröt szeretnék a fürdőszobába. Fontos, hogy a tükör elkészítése és lehetőség szerint a felszerelése is megoldott legyen. A kivitelezést a jövő hétre szeretném, elég sürgős. A helyszín Pécs környéke, esetleg Pellérd is szóba jöhet.
- 3580, Tiszaújváros
- 6 szakember válaszolt
Erkély ajtó javítás vagy csere
- 1039, Budapest
- 16 szakember válaszolt
2 db 3 szarnyas ablak 1 külsö terasz és egy konyha abla orosz panel épület
- 1153, 12, Dobó u., Budapest
- 8 szakember válaszolt
Műanyag harmonika ajtót szeretnék beépíttetni Budapesten, a XV. kerületben. Az ajtót már megvásároltam, így a feladat a szakszerű beépítés. Fontos számomra a tartós, igényes kivitelezés. A beépítést néhány napon belül szeretném elvégeztetni a helyszínen.

