Kád teljes újrafestése sürgősen
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 191170
- A feladat létrehozva: 18 márc. 08:35-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 411 ** **Nem ellenőrzött
- gyorim*******@g****.***Nem ellenőrzött

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (5 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 6 500 Ft
Ár-irányelveink
Szentlőrincen a kád teljes újrafestése standard minőségben általában 25 000–40 000 forint között mozog. Az ár a kád méretétől és a felület előkészítésének állapotától függ. Egy átlagos méretű kád esetén a munkadíj nagyjából 30 000 forint körül alakul, ami tartalmazza a csiszolást, alapozást és a festést is. Az egységárat tekintve ez kb. 30 000 forint/kád. A sürgősség általában felárat jelenthet, ami 5–10 000 forinttal növelheti a végösszeget, attól függően, mennyire gyorsan kell végezni a munkát. A teljes munkaidő általában 1-2 nap, hiszen a rétegek száradási ideje miatt több lépésben kell dolgozni. A helyszíni egyeztetés fontos, mert így pontosan felmérhető a kád állapota, és a szakember meg tudja mondani a végső árat és a kivitelezés időpontját.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2162, Őrbottyán
- 5 szakember válaszolt
Ivóvíz bekötés Lakossági vízbekötés Közmű bekötése Tisztelt Cég! Ajánlatukat szeretném kérni a megjelölt cimen lévő telkemre való viz bevezetéséhez a tavaszi időszakban. A tervezési és engedélyeztetési folyamat lezárult, igy az Önök segitségét a kivitelezésben vagyis az út alatt futó hálózatra való rácsatlakozásban és a vizmérőhely, akna kialakitásában kérném. Szives válaszukat előre is köszönöm és tisztelettel: Bagaméri Dániel
- 8481, Somlóvásárhely
- 1 szakember válaszolt
Hőszivattyú rendszer szeretnék terveztetni fatüzelésű kazánnal.
- 1098, Budapest
- 2 szakember válaszolt
5db vízóra alatti elzáró szelep cseréje 1db csaptelep cseréje
- Kecskemét
- 3 szakember válaszolt
Sarokkádba szeretnék fürdőkádajtót beépíttetni. Műanyag, jobbra nyíló ajtót keresek, fehér színben, ami nem sárgul és megfelelő vízzárást biztosít. Fontos, hogy tartós anyagból készüljön és rendes minőségű legyen, de nem prémium megoldást szeretnék. A kivitelezés időpontja rugalmas, ráér. A helyszín Kecskemét.
- 3321, Egerbakta
- 1 szakember válaszolt
Meglévő épülethez szeretnék vízbekötést tervezttetni. A helyszín Egerbakta. Sürgős a tervezés, ezért minél hamarabb szeretném, ha a szakember felvenné velem a kapcsolatot. Elsősorban a lehető legkedvezőbb árú megoldást keresem.
- 2800, Tatabánya
- 6 szakember válaszolt
Központi fűtéses rendszerben szeretnék 3 db öntöttvas radiátort lapradiátorra cseréltetni. A rendszerhez nem kell egyéb átalakítás, csak a radiátor típusa változik. Tatabányán lenne a feladat. A cserét a fűtési szezon után, előre egyeztetett időpontra szeretném. Standard megoldásban gondolkodom, túl magas összeget nem szeretnék fizetni.
- 5082, Tiszatenyő
- 7 szakember válaszolt
Egy fehér színű öntöttvas kádat szeretnék felújíttatni, és a felújítás után is fehér színű maradjon. Tiszatenyőn (Jász-Nagykun-Szolnok megyében) lakunk, ezért helyszíni felmérést és kivitelezést kérek. Nem sürgős a feladat, rugalmasan tudok időpontot egyeztetni. Több, lehetőleg kedvező árú ajánlatot szeretnék összehasonlítani.
- 2767, 42, Táncsics Mihály út, Tápiógyörgye
- 1 szakember válaszolt
Üdvözlöm! Keresek szakképzett gázszerelőt, aki 2db fék konvektort ki cserél 2db új Hunor 5KW készülékre Pest megyébe Tápiógyörgyén nem horror áron persze most csütörtökön kéne azaz március 19 én. Várom az ajánlatokat és hívjanak a *********** számon csak aki ért is hozzá és nem horror áron vállalná. Üdvözlettel Bandi
- 2624, Szokolya
- 7 szakember válaszolt
2 házban kellene a kazánt meginspektálni, kitisztítani, esetleg levegőtleníteni. Köszönöm
- Pécs
- 5 szakember válaszolt
Pécsen keresek szakembert kád felújításához. Zománcozásra és festésre van szükség, mert a kád rozsdás és repedezett. Szeretnék több ajánlatot összehasonlítani a feladatra. A kivitelezés ráér néhány héten belül.
- 8600, Siófok
- 7 szakember válaszolt
Társasház lakásban,zuhanytálca csere ,esetleg zuhanykabin kialakítása.

