ID 191432

Tetőfedés és tetőfelújítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 3534, Miskolc

Feladat információi

Derecskei tetőcserép 225 m2, dőlésszög 40° , l alakú épület, családi ház. Festés színe téglavörös

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 191432
  • A feladat létrehozva: 19 márc. 14:17-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Béla
  • lokomo******@f*******.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció
Kristóf
  • 1.0(1 értékelést)
  • 12 435 Ft

Ár-irányelveink

Miskolcon egy 225 m²-es, 40°-os dőlésszögű, L alakú családi ház tetőcserép festése téglavörös színre általában 3500-5000 Ft/m² közötti munkadíjjal kalkulálható. Ez azt jelenti, hogy az egész tető festése körülbelül 787 500 - 1 125 000 Ft-ba kerülhet. Az ár függ a tető állapotától, a hozzáférhetőség nehézségétől, illetve attól, hogy szükséges-e előzetes tisztítás vagy javítás a festés előtt. Egy ilyen volumenű tetőfestés általában 3-5 napot vesz igénybe, a csapat létszámától és az időjárási körülményektől függően. Az m²-enkénti ár tartalmazza a festéshez szükséges munkaerőt, de nem foglalja magában az anyagköltséget. Ha a tető állapota rosszabb, vagy speciális előkészítés szükséges, az ár a felső határhoz vagy afölé is emelkedhet.

További feladatok ebben a kategóriában

Szeglemezes tetőfedőt keresek
  • 2473, Vál
  • 3 szakember válaszolt

Tetőtípus: Nyeregtető Tető alapterülete (m2): 120 Mikor kell elkezdeni: 1-3 hónap múlva Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Nem Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 184 Session Id: **********

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2800, Tatabánya
  • 21 szakember válaszolt

Tetőmosás festes

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 1173, Budapest
  • 27 szakember válaszolt

Melléképület tetején van 20-30 négyzetméter hullámpala.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2251, Tápiószecső
  • 19 szakember válaszolt

Csatorna csere 20m

Kúp cserép újra rakása kocka ház
  • 31 szakember válaszolt

Kocka ház kúp cserép újra rakása, kikenése esetleg pár darab cserép cseréje, és egy darab kemény bontása újra rakása.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 3031, Zagyvaszántó
  • 8 szakember válaszolt

.

Támfalépítőt keresek Miskolcon
  • Miskolc
  • 12 szakember válaszolt

Miskolcon szeretnék egy beton és kő támfalat építtetni. A pontos méreteket a helyszíni felmérés során tudjuk egyeztetni. Néhány héten belül szeretném, ha elkészülne. Több árajánlatot szeretnék kapni, és azok közül választanék.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2481, Velence
  • 17 szakember válaszolt

kb 20 nm előtető készítése polikarbonát tetővel

Szeglemezes tetőfedőt keresek
  • 7131, Tolna
  • 2 szakember válaszolt

Tetőtípus: Nyeregtető Tető alapterülete (m2): 30 Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Nem Részletek: Alacsony dőlésű mediterrán tető. Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 184 Session Id: **********

Korcoltlemez tetőfedőt keresek
  • 1163, Budapest
  • 14 szakember válaszolt

Korcoltlemez tetőfedést szeretnék egy kb. 100 m² alapterületű tetőre. Csak tetőfedésre van szükségem, tetőszigetelést nem kérek. Nincs különleges igényem (szín/forma tekintetében sem). A kivitelezést belátható időn belül szeretném, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A helyszín Budapest XVI. kerülete (1163).

Ácsot keresek erkélykorlát javításához
  • 1025, Őzgida u., Budapest
  • 15 szakember válaszolt

A budapesti erkélyem korlátját szeretném megjavíttatni. A szerkezet fém, a korlát fa, és több helyen korhadt; elképzelhető, hogy egy vas elemet is cserélni kell. Az erkély kb. 2,5×1,5 m, és három oldalon van korlát. Sürgős a javítás, lehetőleg 8–10 napon belül szeretném elvégeztetni. A pontos költséget a helyszíni felmérés és ajánlat alapján szeretném megtudni.

Szeglemezes tetőfedőt keresek
  • 4400, Nyíregyháza
  • 5 szakember válaszolt

Tetőtípus: Kontyos tető Tető alapterülete (m2): 150 Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Nem Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 184 Session Id: **********