ID 192159

Ünnepek előtti nagytakarítás 🙂

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 3 500 Ft
  • Zala, Magyarország
  • Vas, Magyarország
  • Veszprém, Magyarország

Feladat információi

Ünnepek előtti nagytakarítás 🙂 keressen bizalommal

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 192159
  • A feladat létrehozva: 24 márc. 13:01-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Varga lara
  • +36 30 213 ** **
    Ellenőrzött
  • vargala*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

1 szakember válaszolt

Elrejtette a 1 feladat

Ár-irányelveink

Az ünnepek előtti nagytakarítás ára Magyarországon átlagosan 3 000–5 500 forint négyzetméterenként, attól függően, hogy mennyire alapos vagy igényes a takarítás. Ha például egy 50 m²-es lakást takarítanak ki, a teljes költség körülbelül 150 000–275 000 forint között mozoghat. A pontos ár függ a helyiség állapotától, a takarítási feladatok mennyiségétől (ablaktisztítás, padlómosás, portalanítás stb.), valamint a szolgáltató tapasztalatától és elhelyezkedésétől. Egy átlagos nagytakarítás 3–5 órát vesz igénybe egy 50 m²-es lakás esetén. Ha kisebb vagy nagyobb területről van szó, az ár arányosan változik, tehát 1 m² takarítása kb. 3 000–5 500 forintba kerül. Budapesten általában a felső árkategória jellemző, vidéken pedig inkább az alsó, közepes árszint. A pontos árért érdemes egyedi árajánlatot kérni a szolgáltatótól.

További feladatok ebben a kategóriában

Takarítás
  • 8638, Balatonlelle
  • 8 szakember válaszolt

Egy nappali, egy feljárati lépcső, két emeleti szoba és egy kis fürdőszoba takarítás.

takarítás
  • 2092, 18, Tiefenweg utca, Budakeszi
  • 6 szakember válaszolt

Budakeszin acélszerkezeti megmunkálást végző cég két épületének helységeihez keresünk takarítót heti kétszeri akjakomra. Alapterület :200 m2 . Takarítandó helyiségek : Irodaterületek, konyhák, étkezők, mosdók, lépcsők, folyosók, öltözők. Fontos, hogy üzemi területhez tartozó helységek.

Cipzárjavítót keresek motoros bőrdzsekihez
  • 1062, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Egy Dainese bőr motoros dzseki cipzárjával van gondom. Szeretnék árajánlatot kérni mind a cipzár javítására, mind pedig a teljes cipzárcserére. Budapesten, a 1062-es irányítószámú környéken lenne a feladat. Ráérős a dolog, a 5–7 munkanapos határidő megfelel.

Babakocsitisztító szakembert keresek
  • 0 szakember válaszolt

3in1 babakocsihoz keresek szakembert Baranya megyében. Alapos tisztítást szeretnék, a teljes babakocsi átnézésével és a szennyeződések eltávolításával. Nem sürgős, ráér később is, rugalmas időpontban. Több ajánlatot is szívesen fogadok, hogy a lehetőségek közül választhassak.

Rendszeres 2 heti takarítás
  • 1203, 5, Baross u., Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Keresek megbízható, alapos takarítót 100nm lakáshoz.

Lakás takarítás
  • Veszprém
  • 5 szakember válaszolt

9 m2 kis lakás takarítására keresek március 23 - 29 között munkaerőt Veszprémben

Takarítás
  • 3529, Miskolc
  • 13 szakember válaszolt

26 db ablak és 16 db ajtó takarítása

Takarítót keresek kéthetente Budapest XI.
  • Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Budapest XI. kerületében keresek takarítót kéthetente, általános rendszeres takarításra. Az ingatlan kb. 52 m², helyiségek: nappali, konyha, fürdőszoba, WC, gyerekszoba és előszoba. Költséghatékony megoldást szeretnék, hogy több időm maradjon a gyermekemre. Előny, ha az eszközöket és a tisztítószereket a takarító biztosítja.

Felújítás utáni nagytakarítás
  • 2459, Rácalmás
  • 5 szakember válaszolt

75 négyzetméteres ház felújítás utáni takarítása ( porszívózás, portörlés, felmosás). Eszközöket nem tudok biztosítani. Kérem üzenetet írjanak az ajánlatokkal, kisbabám miatt nem mindig tudom felvenni a telefont.

Lakástakarítót keresek általános takarításhoz
  • 3034, Szűcsi
  • 3 szakember válaszolt

Szűcsiben keresek lakástakarítót általános takarításhoz egy kb. 70 m²-es lakásba. Olyan segítségre van szükségem, mint a portörlés, porszívózás, felmosás, konyha és fürdő alap tisztítása. A következő napokban lenne ideális az időpont. Szeretnék több ajánlatot kapni, és ezek alapján választani.

Takarítás
  • 5400, Mezőtúr
  • 0 szakember válaszolt

Autó belső tisztítás

Takarítót keresek nagytakarításhoz
  • 5600, Csiki u., Csaba
  • 2 szakember válaszolt

Tavaszi nagytakarítást szeretnék egy 120 m²-es lakásban. Kérem az ablakok, redőnyök, ajtók és a függönyök tisztítását is. A takarítást húsvét után szeretném elvégeztetni. A helyszín Békéscsabán, a Csíki utcában van.