ID 192877

Házépítőt keresek 15–18 m²-es modulházhoz

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 6 000 000 Ft
  • Érd, Magyarország

Feladat információi

Egy 15–18 m²-es, panel/modul jellegű melléképületet szeretnék építtetni Érd környékén. Négy évszakos, prémium szigetelést kérek, a többi megoldás lehet standard. Legyen benne zárt fürdő (tusoló, WC, mosdó), valamint mosógép kiállás, továbbá konyhapult mosogatóval, a többi tér egy légtérben maradjon. Hőszivattyús padlófűtést szeretnék. Rugalmas vagyok, de nyárra jó lenne, ha elkészülne.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 192877
  • A feladat létrehozva: 29 márc. 11:40-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Judit
  • +36 20 353 ** **
    Nem ellenőrzött
  • fekete*******@f*******.**
    Nem ellenőrzött

13 szakember válaszolt

Olivér
  • 4.7(13 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Gerendás
  • 4.7(2 értékelés)
  • 400 000 Ft
Sándor
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Gábor
  • 5.0(2 értékelés)
  • 1 Ft/szolg.
László István
  • 3.4(3 értékelés)
  • 6 000 000 Ft
Ferenc
  • 5.0(1 értékelést)
  • 6 Ft
Sàndor
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Kovács
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Gábor
  • 5.0(1 értékelést)
  • 1 Ft/szolg.
Dominik
  • 1.0(3 értékelés)
  • 559 885 Ft
Attila
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Albert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Érd környékén egy 15–18 m²-es, panel/modul jellegű melléképület építése prémium szigeteléssel és hőszivattyús padlófűtéssel általában 2,5–3,5 millió forint között mozoghat. Ez az ár a munkadíjra vonatkozik, anyagköltséget nem tartalmaz. Az ár függ az alapozás bonyolultságától, a fürdőszoba és konyha szerelési munkáitól, valamint a hőszivattyús rendszer beépítésének igényétől. Egy négy évszakos, zárt fürdővel és mosógép kiállással ellátott épület esetén a munkadíj kb. 140–230 ezer forint/m²-re jön ki. Az egész munkafolyamat a tervezéstől a kivitelezésig 2–3 hónapot vesz igénybe, figyelembe véve az időjárási feltételeket és engedélyeztetést. Ha gyorsabb határidőt kér, az felárat vonhat maga után. A pontos ár mindig a részletes terv és helyszíni felmérés alapján alakul.

További feladatok ebben a kategóriában

Fürdőszoba felújítás
  • 2461, Tárnok
  • 11 szakember válaszolt

1. opció: Komplett fürdőszoba felújítás - csempe csere, új zuhanykabin - mosdó - fürdőszoba bútpr telepítése. 2. opció : Leszerelni: Falra szerelt kisméretű mosdókagylót, wc-t, és egy zuhanykabint, és egy normál méretű mosdókagylót. Felszerelni: 105 cm szélességű fürdőszoba szekrényt, hozzá tartozó tükörrel és lámpával. Kádra egy paraván felrakása.

Építkezés és felújítás
  • 1192, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

trtőtéri szint elérése a földszintről

Építkezés és felújítás
  • 1044, Budapest
  • 32 szakember válaszolt

sorház, egyszint.

Ablakszigetelés
  • 8296, Hegyesd
  • 6 szakember válaszolt

16 faablak szigetelése

Építkezés és felújítás
  • 4030, Debrecen
  • 1 szakember válaszolt

Családi házba tetőtér beépítés történik . egyszemélyes max 120-150 kg liftben gondolkozunk.

homlokzati szigetelés, vakolás, glettelés, burkolás
  • 2051, Biatorbágy
  • 33 szakember válaszolt

160 nm homlokzat szigetelés, 300 nm fal glettelés, 150 nm fal vakolás, 35 nm csempézés

Vályogház falainak felújítása, hajópadló készítés
  • 10 szakember válaszolt

Nagyúton (Heves megyében) egy 100nm-es vályog-tégla házat szeretnénk felújítani, vályog falakkal dolgozó szakemberrel. A falak egyenetlenek, nem egyenesek, szerkezetileg jó állapotúak. A nagy szobában új hajópadlóra is szükség lenne. Ezen a drive linken megtekinthetők a képek a falak és a padló állapotáról: https://drive.google.com/drive/folders/1DnuW9xiNdmpSNo4Dv2OhMyKVUvWGdi4c

Iщу erkélyfelújító szakembert
  • Várpalota
  • 5 szakember válaszolt

Várpalotán egy lakótelepi erkély beépítését szeretném műanyag redőnnyel. Az erkély kb. 4 m hosszú és 2 m magas. Az ingatlan az első emeleten van, beton korláttal. Jelenleg csak árajánlatokat szeretnék, lehetőleg a legolcsóbb megoldással.

Építkezés és felújítás
  • 5130, Jászapáti
  • 7 szakember válaszolt

Emelési magasság 230cm szélesség külsőméret 90cm X 90cm alaplap terhelés max 200 kg

Építkezés és felújítás
  • 9330, Kapuvár
  • 1 szakember válaszolt

Akadálymentesítés magasföldszint, régi építésű tüdőgondozó funkciót ellátó középület, belső tere nem alkalmas lift építésre, a nyitott külső lépcsőhöz kapcsolódó megoldás elképzelhető

sittelszállítás
  • 1022, 4, Mák u., Budapest
  • 10 szakember válaszolt

Mai napon lenne szükségem zsákolt sittek és egyéb felújításból keletkezett hulladék elszállítására

Építkezés és felújítás
  • 2120, Dunakeszi
  • 2 szakember válaszolt

Akna nélküli lift 1 emeletre