ID 193267

Üveg tolóajtók szállítása és szerelése

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 90 000 Ft
  • Szeged, Magyarország

Feladat információi

Két darab üveg tolóajtót szeretnék elszállíttatni az üzletből Szeged belvárosában, majd felszereltetni a helyszínen. Fal előtt futó tolóajtó rendszerről van szó. Kérem a szállítást és a teljes felszerelést, a szükséges beállításokkal együtt. A kivitelezést ****.**.**-án szeretném.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 193267
  • A feladat létrehozva: 31 márc. 17:23-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Ágnes
  • balato******@g****.***
    Nem ellenőrzött

1 szakember válaszolt

Bencze
  • 4.0(32 értékelés)
  • 98 000 Ft

Ár-irányelveink

Szegeden két darab üveg tolóajtó szállítása és fal előtt futó tolóajtó rendszer szerelése általában 80 000–120 000 forint között mozog. Ez az ár tartalmazza a szállítást, a komplett felszerelést és a szükséges beállításokat is. Egy tolóajtó szerelése így nagyjából 40 000–60 000 forintba kerül, tehát darabonként ennyi az átlagos munkadíj. A pontos ár függ az ajtók méretétől, súlyától, és a helyszíni körülményektől, például a fal állapotától és az esetleges nehézségektől a beépítés során. A munkát általában egy nap alatt elvégzik, főleg ha előre egyeztetett időpontban, mint 2026.04.08-án történik a kivitelezés. Szállítási költség Szegeden belül általában 10 000–20 000 forint, de ez beépül a teljes árba. Így a teljes szolgáltatás ára két ajtóra 80–120 ezer forint körül várható.

További feladatok ebben a kategóriában

Ablakszerelőt keresek beépítéshez
  • 1116, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

1 db műanyag, kétszárnyú, 120x140 cm-es ablak beszereléséhez keresek szakembert. Az ablakot én szerzem be, csak a beépítést kérem. A helyszín Budapest XI. kerület (1116). A kivitelezés jövő héten vagy az azt követő héten lenne aktuális. Kérem a szükséges anyagokra és munkadíjra vonatkozó ajánlatot.

Ajtó beállításra van szükségem
  • 3396, 20, Gárdonyi Géza u., Kerecsend
  • 2 szakember válaszolt

Tisztelt Szakember! Az alábbi munkára szeretnék árajánlatot kérni. Két darab, 210 × 90 cm méretű bejárati ajtó abból az egyik tele üveges az ajtó ezek már be vannak építve, azonban azok szakszerű beállítására lenne szükség. Jelenleg az egyik ajtó nyikorog, illetve a beállítása nem megfelelő. Megpróbáltam saját magam beállítani, de sajnos nem sikerült megfelelően. Kérem szíves árajánlatát a két ajtó szakszerű beállítására. Köszönöm szépen előre is!

Ajtóbeállító szakembert keresek
  • Kecskemét
  • 3 szakember válaszolt

Kecskeméten egy lakás bejárati ajtajának beállításához keresek szakembert. Az ajtó alul szorul, és látszik a súrlódás nyoma. Szeretném, ha az ajtó rendesen záródna és ne érjen hozzá az aljához. Mielőbbi időpontban kérem a segítséget.

Ajtófelújító szakembert keresek Sényőn
  • 4533, Sényő
  • 2 szakember válaszolt

Sényőn szeretnék 3 darab ajtót teljes körűen felújíttatni. Árajánlatot kérek, mert jelenleg még csak tájékozódom a lehetőségekről és a várható költségekről. Az időpont rugalmas, a következő 2 hónapon belül tervezem a felújítást. Kérem, jelezzék, milyen felmérésre van szükség az ajánlathoz.

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 5600, Csaba
  • 2 szakember válaszolt

4 m2 6 mm-es STOPZOL CLASSIC 6 mm -es bronz-12-6 mm Reflexiós üveg

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 8638, Balatonlelle
  • 5 szakember válaszolt

Előtető, a szél megrongálta 3db 40×80as üveg csere

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 1181, Budapest
  • 7 szakember válaszolt

180 x 200

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 8296, Hegyesd
  • 2 szakember válaszolt

Faablakok utolagos szigetelese,1618 ablakrol can szo

Külső ablakpárkány cseréhez keresek
  • 2120, Dunakeszi
  • 8 szakember válaszolt

Külső ablakpárkányok cseréjéhez keresek szakembert Dunakeszin. Összesen 7 db ablakpárkányról van szó, műanyag kivitel megfelelő. A meglévő külső párkányokat szeretném lecseréltetni, az illesztések és rögzítések szakszerű kialakításával. Ráér néhány héten belül, rugalmas időpontban.

Fa mintázatú ajtófóliázást keresek
  • Budapest
  • 2 szakember válaszolt

7 db beltéri ajtót szeretnék fa mintázatú fóliával bevonatni. A feladat Budapest X. kerületében lenne. Egyelőre az árakról szeretnék tájékoztatást kapni, gazdaságos és közepes kategóriában. Az ajánlatokat kérem először e-mailben megküldeni.

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 1087, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Kitört az ajtó üvegem. Katedrál üveg véleményem szerint. Mérete kb 54x140 cm

Műanyag ablakcsere panelben
  • Szombathely
  • 3 szakember válaszolt

Panel lakásban szeretnék 2 db ablakot cseréltetni Szombathelyen. Műanyag ablakokat szeretnék, szúnyoghálóval és redőnnyel. Egyelőre tájékozódok és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A kivitelezés időpontja rugalmas, nem sürgős.