Takarítót keresek magánlakásba
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 193443
- A feladat létrehozva: 01 ápr. 22:14-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 219 ** **Ellenőrzött
- drgyore********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
2 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Zalaegerszegen egy kb. 75 m²-es magánlakás általános takarítása 10-14 naponta átlagosan 8 000–12 000 Ft között mozog alkalmanként. Ez az ár az általános takarítási feladatokra vonatkozik, mint a porszívózás, felmosás, portörlés, konyha és fürdő tisztítása. A 75 m²-re vetítve ez nagyjából 100–160 Ft/m² alkalmanként. Az ár függ a takarítás mélységétől, a lakás állapotától és a takarító tapasztalatától is. Az időtartam általában 2-3 óra, ami elegendő a rendszeres, átlagos takarításhoz. Ha rugalmas az időpont, az segíthet az árban, mert a takarítók könnyebben be tudják illeszteni a munkát a menetrendjükbe. Korábbi tapasztalat alapján a 10 000 Ft-os ár reális, és megfelel a helyi átlagoknak Zalaegerszegen.
További feladatok ebben a kategóriában
- Lehel téri összekötő út, Budapest
- 8 szakember válaszolt
heti 1 alkalommal / kéthetente keresnek takaritonot haztartasi munkakhoz
- 9024, Győr
- 5 szakember válaszolt
Győrben (Marcalváros) keresünk megbízható takarítónőt egy már működő, kiváló értékelésekkel rendelkező Airbnb lakáshoz. Amit kínálunk: folyamatos, kiszámítható munka sávos fizetés, maximum 14.000 Ft / alkalom (foglalás hosszától és vendégszámtól függően, nem órabér – minden költséget tartalmaz) Fontos feltételek: -kizárólag Győr és környéki jelentkezők -referencia előny -személyes találkozó + próba takarítás csak olyan jelentkezzen, aki: -igényes a munkájára -vállalja a mosást és vasalást (elsősorban otthon) -esetenként kisebb bevásárlásokat is elintéz (ezeket természetesen külön megtérítjük) A lakás: 64 m²-es, jól karbantartott Airbnb várható takarítási idő: kb. 2–2,5 óra Feladatok: porszívózás, felmosás, portalanítás fürdő és WC takarítása ágynemű csere (le- és felhúzás), előkészítés ágynemű mosás, vasalás mosogatógép ki-/be pakolása konyha rendbetétele Ha magadra ismersz és hosszabb távon is együttműködnél, írj privátban bemutatkozással és tapasztalattal! Köszönjük!
- Lehel téri összekötő út, Budapest
- 10 szakember válaszolt
heti 1 alkalommal vagy kethetente keresnek takaritonot
- 5903, Orosháza
- 5 szakember válaszolt
Egy körülbelül 100nm-es kádár-kocka jellegű épület enyhén mohos/szennyeződött tetejét szeretném lemosatni.az épület az utcafronton van, viszonylag jól megközelíthető.
- Kecskemét
- 6 szakember válaszolt
Kecskeméten keresek takarítót egy kb. 45 m²-es családi ház rendszeres rendben tartására. Hetente általános takarítást szeretnék, valamint alkalmanként heti egyszer ingek vasalását is. Emellett havi 1 alkalommal nagytakarítást is kérek. Időpont tekintetében teljesen rugalmas vagyok.
- Szeged
- 4 szakember válaszolt
Szegeden szeretnék takarítót egy kb. 50 nm-es lakás kitakarításához. Általános takarítás vagy nagytakarítás érdekel, ablakpucolással együtt. Egyelőre szeretném megnézni az ajánlatokat, és az ár alapján döntök, hogy egyszeri alkalom legyen vagy rendszeres. Időpontban rugalmas vagyok.
- 4440, Gyár u., Tiszavasvári
- 2 szakember válaszolt
5 ablak pucolàs lenne szimpla ablakok ès füghöny felrakása
- 4440, Tiszavasvári
- 2 szakember válaszolt
Orvosi rendelő, váró, wc-k, utca napi takaritása április közepétől 1-2 hónapig
- 5600, Andrássy út, Csaba
- 3 szakember válaszolt
Békéscsabán, az Andrássy úton lévő 76 nm-es lakásomhoz keresek takarítót nagytakarításhoz. Szükség van ablaktisztításra, valamint a konyhai gépek alapos tisztítására is. A feladatot 1–2 héten belül szeretném elvégeztetni, rugalmas időpontban. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani, és e-mailben kérem a jelentkezést.
- Nyíregyháza
- 4 szakember válaszolt
Nyíregyházán egy 120 m²-es lakás havi rendszerességű általános takarításához keresek takarítót. Idős házaspár lakásáról van szó, ezért a megbízhatóság és a pontosság különösen fontos. Kérem, hogy a takarító a saját tisztítószereit és eszközeit hozza. A részleteket és az időpontokat rugalmasan tudjuk egyeztetni.

