Erkélyfelújítás
Feladat információi
Fotó
További feladatok
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 27 ápr. 2026, 06:00
A feladat részletei
- 193909
- A feladat létrehozva: 07 ápr. 09:26-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- abo****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
6 szakember válaszolt

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (5 értékelés)
- 1 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás

- 100 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Budapesten, XXI. kerületben egy 340x120 cm-es panellakás erkélyének felújítása átlagosan 150 000–220 000 Ft között mozoghat munkadíj tekintetében, anyagok nélkül. A burkolat lerakása 4-6 m²-re vetítve általában 40 000–60 000 Ft körül alakul, azaz 10 000–15 000 Ft/m². A korlát fém szerkezetének felújítása – csiszolás, festés – 60 000–80 000 Ft, mivel nincs üvegcsere, ez egyszerűbb munka. A polikarbonát előtető cseréje körülbelül 50 000–80 000 Ft, mert a negyedik emeleten lift hiányában nehezebb a szállítás. A pontos ár függ a munkák bonyolultságától, a korlát állapotától, és az előtető méretétől. A teljes felújítás általában 2-3 napot vesz igénybe, ha nincs váratlan nehézség. Ez az ár csak a munkadíjra vonatkozik, anyagköltség nélkül.
További feladatok ebben a kategóriában
- 7516, Berzence
- 2 szakember válaszolt
250 nm alapterületű tető építésére kérek árajánlatot.
- 7516, Berzence
- 2 szakember válaszolt
Szeglemezes tetőszerkezethez keresek szakembert egy kb. 250 m² alapterületű tetőhöz. A tető típusa egyéb, és jelenleg nem tetőszigetelésre vagy tetőfedésre van szükségem. A kivitelezés nem sürgős, rugalmas időpontban megoldható. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani a döntés előtt.
- 5054, József Attila út, Jászalsószentgyörgy
- 6 szakember válaszolt
Roto márkájú, fa tetőablakot szeretnék beépíttetni cseréptetőbe. A beépítést a következő hetekben szeretném elvégeztetni. A helyszín Jászalsószentgyörgyön van, József Attila utcában. Olyan szakembert keresek, aki vállalja a tetőablak szakszerű beépítését a meglévő tetőszerkezetbe.
- 8164, Balatonfőkajár
- 15 szakember válaszolt
Balatonfőkajáron szeretnék egy kb. 70 m²-es teraszt polikarbonát fedéssel lefedetni. A polikarbonát típusát (átlátszó/opál/UV-védett stb.) a kivitelezővel együtt szeretném kiválasztani. Olyan szakembert keresek, aki a felmérést, anyagjavaslatot és a teljes kivitelezést is vállalja. Jó lenne, ha a kivitelezés egy hónapon belül elkészülne.
- Siófok
- 4 szakember válaszolt
Szeglemezes tetőszerkezetet szeretnék egy 70 m² alapterületű nyeregtetőhöz. A kivitelezés Siófokon lenne. Tetőszigetelést és tetőfedést nem kérek, csak a tetőszerkezet kialakítását. Az időpont nem sürgős, rugalmasan egyeztethető.
- 2120, Dunakeszi
- 20 szakember válaszolt
Tetöcserép, le kellene mosni és aztán antracit színre lefesteni árajanlatok érdekelnének mennyi a nm ár
- 4138, Komádi
- 5 szakember válaszolt
Egy üzlethelyiség, tetőszerkezetét kellene felújítani! Szarufákat cserélni, újra lécezni és visszacserepezni!
- 8640, Fonyód
- 13 szakember válaszolt
Fonyódon szeretnénk hullámpala-bontást (csak bontást). 100m2-es felületről lenne, szó, ami növényzettel erősen befutott
- 8195, Királyszentistván
- 13 szakember válaszolt
Királyszentistvánon egy kb. 320 nm-es zsindelytető állapotfelmérését szeretném kérni. A tetőről 1-2 zsindelylap leesett, illetve a felület több helyen mohás. A felmérés alapján érdekel egy esetleges ráfedés lehetősége is. Az időpont rugalmas, a részleteket a helyszíni felmérés után egyeztetném.
- 7471, 26, Kerschingergasse, Rechnitz
- 15 szakember válaszolt
Cseréptető tisztításához keresek szakembert, kb. 200 m² felületen. A feladathoz a moha, korom és por eltávolítása szükséges. Az ingatlan Ausztriában, Rechnitzben található. Egyelőre csak árajánlat és lehetőségek érdekelnek.

