Lakatos ajtózár javításhoz keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 194722
- A feladat létrehozva: 13 ápr. 17:50-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 482 ** **Nem ellenőrzött
- uttoe*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
2 szakember válaszolt

- (7 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- 8 888 Ft
Ár-irányelveink
Tatabányán egy ajtózár javítása általában 8 000 és 15 000 forint között mozoghat, ha csak a munkadíjat nézzük, anyagköltség nélkül. A pontos ár attól függ, hogy milyen típusú zárat kell javítani, illetve mennyire összetett a hiba. Egy egyszerű zárjavítás általában 8 000–10 000 forint körül van, míg egy bonyolultabb vagy cserét igénylő munka akár 12 000–15 000 forintba is kerülhet. Az ár tartalmazza a helyszíni kiszállást és a javítást, ami általában 30-60 percet vesz igénybe. Ha sürgős a munka, akkor előfordulhat, hogy felárat számítanak fel, ami 2 000–3 000 forint lehet. Összefoglalva, ha egyszerű javításról van szó, számoljon 8 000–10 000 forinttal, cserével vagy bonyolultabb javítással pedig 12 000–15 000 forint közötti összeggel.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3443, Mezőnagymihály
- 2 szakember válaszolt
felhúzós kilincset fèm ajtó,nem tudom kivenni a kulcsot a zárból,
- 5300, Karcag
- 1 szakember válaszolt
Egy műanyag bejárati ajtóról van szó, aminek a zárját valaki megpiszkálta, és a kulccsal már nem tudom kinyitni. Szükség van a zár szakszerű kinyitására, és valószínűleg a zár cseréjére is. Karcagon található az ajtó. Hétfőre szeretném a megoldást. Elsősorban árajánlatot szeretnék kérni a javításhoz.
- 6332, Uszód
- 0 szakember válaszolt
Műanyag biztonsági bejárati ajtó zárszerkezet cseréje
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Bent maradt a kulcs az autóban, ezért ki kellene nyitni a járművet roncsolásmentesen. Az autó egy 2008-as VW Passat B6. Miskolcon vagyok, és még ma szeretném megoldani a problémát. Kérem, jelezd a várható kiérkezési időt és az árat a helyszíni segítséghez.
- 9024, Pátzay Pál u., Győr
- 0 szakember válaszolt
A teraszajtó kilincse nem törött, de nehezen fordítható, nem tudom teljesen elfordítani, hogy rendesen bezárjam, és közben ropogó hangot ad. Szeretném, ha egy zárszerelő megnézné, és szükség esetén javítaná vagy cserélné a szükséges alkatrészt. Pár napon belül lenne megfelelő az időpont. Gazdaságos megoldást keresek, és előzetesen szeretnék egy hozzávetőleges árat.
- 1181, Csontváry Kosztka Tivadar u., Budapest
- 7 szakember válaszolt
Nappaliban nem lehet becsukni az ajtót kilincsel,elromlott a zárnyelv,ezt szeretném megcsináltatni mert a huzat a kicsapta az ajtót
- Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Debrecenben van egy műanyag tolóajtóm, amit nem tudok kinyitni. A zár könnyedén elfordul félig, de az ajtó nem nyílik. Szeretném, ha egy szakember megnézné a zárszerkezetet és szükség esetén megjavítaná vagy beállítaná. Ráér néhány napon belül, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.
- 2132, Göd
- 4 szakember válaszolt
Egy lakat kinyitásához keresek szakembert Felsőgödön. A lakat a gázóra kis fémházát zárja, ehhez kell gyors és szakszerű megoldás. A feladatot a következő néhány napon belül szeretném elvégeztetni. Fontos a gyorsaság és a minőségi kivitelezés.
- 3905, Monok
- 0 szakember válaszolt
Ha be zárom csak nagyon nehezén lehet ki nyitni mar egy hajlott a kulcs is ha sikerül ki nyitni akkor vissza zárni nem.lehet
- Budapest
- 0 szakember válaszolt
Egy 2007-es Suzuki Swift MZ autóban a vezető oldali ajtót nem nyitja és nem is zárja elektromosan a központi zár. A többi ajtó rendben működik, ezért most a vezető ajtót csak kulccsal tudom nyitni. Budapesten, inkább a pesti oldalon kérem a javítást. Jó lenne, ha holnap meg tudnánk oldani, és olcsó, de megbízható szakembert keresek.

