Vízi tűzi splinkler allválalkozokat keresünk Telephelyünkre csak olyan csapatok jelentkezését várjuk akik rajzrol tudnak olvasni tob info***********
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 27 ápr. 2026, 06:40
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 5 nap
A feladat részletei
- 195241
- A feladat létrehozva: 17 ápr. 06:42-kor
- Frissítve: 22 napja
Feladat létrehozója
- +36 30 245 ** **Ellenőrzött
- hj4z5*****@p******************.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Szegeden a vízi tűzi sprinkler rendszer szerelésének munkadíja általában 150 000–300 000 Ft között mozog teljes telephelyi kivitelezés esetén, a munka bonyolultságától és a csapat tapasztalatától függően. Egy átlagos telephelyen, ahol 100 négyzetméter lefedése szükséges, ez körülbelül 1 500–3 000 Ft/m² árkategóriát jelent. A pontos összeg a rajz alapján, a csőhálózat hosszától, szerelvények számától és a hozzáférhetőségtől függ. Általában egy tapasztalt csapat 3-5 munkanap alatt végezhet egy ilyen feladattal, ha minden anyag rendelkezésre áll. A rajzolvasási képesség és a többéves szakmai tapasztalat alapfeltétel, ami miatt a magasabb árkategória jellemző. A pontos ajánlatot emailben, a rajz megküldése után tudják adni. Érdemes több ajánlatot is bekérni, mert a munka nehézsége és mérete jelentősen befolyásolja az árat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1072, Budapest
- 4 szakember válaszolt
2 db fordított ozmózisos vízszűrésre van szükségünk. A beépítés helye viszonylag szűkös, mert konyhabútorba kerül, ahol a jelenlegi kialakítás mellett van nagyjából 25cm*40cm*40cm
- Szfvár
- 11 szakember válaszolt
Székesfehérváron egy panel fürdőszobát szeretnék felújítani, kb. 8 m² alapterületen. A feladat az újracsempézés, valamint a kád cseréje zuhanyzóra. Olyan szakembert keresek, aki a bontástól a beépítésig meg tudja oldani a felújítást. A kivitelezést június 1. körül szeretném.
- 2081, Piliscsaba
- 8 szakember válaszolt
3 szintes ház 210m2 alapterülettel, mindenhol padlófűtéssel. A Kazánon az egyik golyóscsapot is cserélni vagy javítani kell, mert szivárog.
- 2737, Ceglédbercel
- 8 szakember válaszolt
Csatorna és víz bekötése a telekre
- 7255, Nagyberki
- 3 szakember válaszolt
Vizteres kandallo rendszer kièpitèse.22 kw meglèvő kandalloval! 80nm.6 db meglevő radiatorral
- 7255, Nagyberki
- 3 szakember válaszolt
Vizteres kandallo rendszer kièpitèse.22 kw meglèvő kandalloval! 80nm.6 db meglevő radiatorral
- Budapest
- 11 szakember válaszolt
A fürdőkád leeresztő mechanizmusa (valószínűleg bovdenes, tekerőgombos) elromlott: a dugót már nem engedi fel, és csak nehezen tolja. A kádban van szerviznyílás, de nem tudom, hogy elegendő-e a javításhoz. Bontás nélküli megoldást keresek, mert a lakás új (kb. 3 éves), a kád pedig csempézett. Budapest XIII. kerületben, a Rákospatak környékén lenne a javítás, lehetőleg reggel vagy késő délután, egyeztetés szerint.
- Szeged
- 2 szakember válaszolt
Szegeden keresek szakembert fürdőkádajtó beépítéséhez. Gazdaságos megoldásban gondolkodom, és szeretnék ajánlatokat kapni a kivitelezésre. Az időpont rugalmas, nem sürgős. Kérem, jelezd, mire van szükség a pontos felméréshez és a beépítés előkészítéséhez.

