Alapozás és betonozás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 195996
- A feladat létrehozva: 21 ápr. 19:11-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- pszil*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
8 szakember válaszolt

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- 9 797 Ft

- 100 000 Ft

- Egyedi megállapodás

- (4 értékelés)
- 60 000 Ft
Ár-irányelveink
Padlófűtés alatti betonozás Miskolcon általában 4 000–6 000 Ft/m² között mozog. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az anyagköltségeket nem. Az ár függ a beton vastagságától, a helyszín hozzáférhetőségétől és a betonozás előkészítésének bonyolultságától. Például egy 50 m²-es terület betonozása 200 000–300 000 Ft-ba kerülhet, ami 4 000–6 000 Ft/m² árnak felel meg. Az ilyen munkák átlagosan 1–2 napot vesznek igénybe, attól függően, hogy milyen gyorsan lehet dolgozni és mennyi előkészítés szükséges. A padlófűtés miatt fontos a beton egyenletes elosztása és a megfelelő tömörítés, ezért érdemes szakembert választani, aki tapasztalt ezen a területen. Az árak Miskolcon általában valamivel alacsonyabbak, mint Budapest környékén, de a minőségre érdemes odafigyelni.
További feladatok ebben a kategóriában
- 10 szakember válaszolt
Az ingatlan alapjának megerősítéséhez keresek szakembert, mert falrepedések jelentek meg, és szeretném megállítani a további károsodást. Injektálásos vagy más, megfelelő technológiával megoldható statikai megerősítés érdekel. A helyszín Győr-Moson-Sopron megyében van, és a kivitelezést legalább egy hónapon belül szeretném elindítani. Előzetes árajánlatot és szakértői javaslatot is szívesen fogadok.
- 2241, Sülysáp
- 14 szakember válaszolt
Födém betonozása a legkisebb beton vastagságú fiber szállas 120 nm
- 3500, Miskolc
- 20 szakember válaszolt
Kapubejárót szeretnék betonoztatni,kb 34 nm 15 cm vastag betont szeretnék és 5-6 cm sóder ágyat alá.
- 2085, Pilisvörösvár
- 13 szakember válaszolt
Sávalap ásás egy 6,3x6,72m házalaphoz és kb 100-110m hosszú árokásás földkábelnek Kb. május közepén
- 6043, Kunbaracs
- 8 szakember válaszolt
Kunbaracson két szobában szeretném a hajópadlót betonnal kiváltani, hogy utána laminált padló kerülhessen rá. Az egyik szoba mérete 4,5×4,6 m, a másiké 4,6×5,30 m. Különleges igényem nincs, csak sima és teljesen egysíkú felületet kérek. Kérek ajánlatot az előkészítéssel és az esztrich beton elkészítésével kapcsolatban.
- 2120, Dunakeszi
- 20 szakember válaszolt
Dunakeszin egy faház alapját szeretném kiegészíteni egy kb. 3 m x 2 m-es területen, körülbelül 10 cm vastag beton alappal. A terület jelenleg nincs előkészítve, kb. 3–4 cm földet ki kell emelni és a felületet elő kell készíteni a betonozáshoz. Fontos, hogy a környező kert a lehető legkevésbé sérüljön a kivitelezés során. Nem sürgős, de nem szeretnék hónapokat várni a megvalósításra.
- 1203, Budapest
- 19 szakember válaszolt
22 nm teres kert járda kialakitasa lekockazása és lebetonozása hátul a haz végig beton szigetelese
- 2316, Tököl
- 21 szakember válaszolt
Aránylag sík terepre kell egy alap kerti tároló számára
- 4524, Ajak
- 4 szakember válaszolt
Ajak területén keresek szakembert beton esztrich készítéséhez. Körülbelül 90 m²-en kellene az esztrichet elkészíteni. Jelenleg tájékozódom, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. Az időpont rugalmas, a részleteket az ajánlatadás során egyeztetném.
- 9200, Mosonmagyaróvár
- 5 szakember válaszolt
39 m2 adalékolt esztrichbeton csiszolása
- Szeged
- 0 szakember válaszolt
Szegeden, panelházban szeretnék egy darab, 125 mm átmérőjű lyukat fúratni szellőző számára. Fontos, hogy a fúrás pontos és tiszta legyen, a lehető legkevesebb porral és sérüléssel. Ha megoldható, holnapra szeretném az elvégzését. Egyelőre árajánlatokat szeretnék kérni.

