Nagytakarítást keresek Ózdon
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 5 nap
A feladat részletei
- 197277
- A feladat létrehozva: 29 ápr. 15:39-kor
- Frissítve: egy napja
Feladat létrehozója

- +36 30 550 ** **Nem ellenőrzött
- halasz*******@g****.***Nem ellenőrzött
Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!
3 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft/szolg.

- (6 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Még nem választottak szakembert. Van esélyed elnyerni ezt a munkát, ha most elküldöd ajánlatod!
Ár-irányelveink
Ózdon egy 63 négyzetméteres panel lakás nagytakarítása általában 25 000–40 000 forint között mozoghat. Ez az ár tartalmazza a teljes takarítást, beleértve a 2 szoba, konyha, fürdő és WC alapos tisztítását. Az ablakok tisztítása, szekrények lemosása és portalanítás is benne van az árban, de ezek növelhetik a díjat, főleg ha sok ablak vagy nehezen hozzáférhető helyek vannak. Általában négyzetméterenként 400–650 forint körül számolnak, így a 63 m²-es lakásra ez az összeg jön ki. A munka időtartama 3-5 óra, a takarítók tapasztalatától és a lakás állapotától függően. Az ár változhat, ha plusz igények merülnek fel, például makacs foltok eltávolítása vagy extra ablakmosás. Érdemes több ajánlatot kérni, hogy a legjobb ár-érték arányt találja meg.
További feladatok ebben a kategóriában
- Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
Multifunkciós, 3 részes babakocsi tisztítására keresek szakembert. Csak a mózeskosár részt és a vázat szeretném megtisztíttatni, a szennyeződés főleg kisebb sár. Salgótarjánban lenne szükség a szolgáltatásra, időben rugalmas vagyok. Kérem az ajánlatokat a várható költségről és a tisztítás menetéről.
- 6821, Székkutas
- 1 szakember válaszolt
Jó napot! Péntek estére egy hatalmas romantikus meglepetést szervezek a feleségemnek. Csütörtök, péntekre keresek egy talpraesett hölgyet, aki segít a benti nagytakarításban, és van szépérzéke is, hogy a dekorációt is a helyére tegyük, illetve megvásároljuk. Illetve ha lesz idő az udvart is rendbe tegyük. Vállal ilyesmit?
- Miskolc
- 6 szakember válaszolt
Miskolcon keresek szakembert teljes körű nagytakarításra és ablakpucolásra egy kb. 52–55 m²-es lakásban. Fontos lenne, hogy a takarítás alapos legyen, és a prémium, valamint a gazdaságos lehetőségek közötti különbséget is meg tudjam ismerni. A feladatot a következő hetekben szeretném elvégeztetni. Olyan ajánlatokat várok, amelyekből jól látszik, mit tartalmaz az adott kategória.

