ID 198682

Ezermester

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 4244, Újfehértó

Feladat információi

Szilikon betét

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 198682
  • A feladat létrehozva: 13 máj. 09:09-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Ildikó
  • ilde*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

4 szakember válaszolt

Gergő
  • 2.5(12 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Kálman
  • Nincs értékelés

  • 10 000 Ft
Szilveszter
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Csaba
  • Nincs értékelés

  • 5 000 Ft

Ár-irányelveink

Újfehértón a szilikon betét beépítése általában 3 000 és 6 000 forint között mozog négyzetméterenként, a munka összetettségétől és a felület állapotától függően. Ha például 10 m² felületre kell szilikon betétet tenni, az összköltség 30 000–60 000 forint körül várható. Egy négyzetméter munkadíja tehát 3 000–6 000 forint. A munka általában 1-2 órát vesz igénybe ilyen méretű felület esetén, de bonyolultabb vagy nehezen hozzáférhető helyeken ez hosszabb lehet. A pontos ár attól is függ, hogy milyen minőségű és típusú szilikon betétet szeretne a megrendelő, illetve mennyire kell előkészíteni a felületet. A munka díja a felület tisztítását, előkészítését és a szilikon szakszerű felvitelét tartalmazza, de az anyagköltséget nem. Ez az árkategória az átlagos helyi munkabéreken alapul Újfehértón.

További feladatok ebben a kategóriában

8 m2 pince rendbe tétele
  • 1126, Bartha u., Budapest
  • 26 szakember válaszolt

Adott egy 8 m2-es pince, amit szeretnék olyan állapotba hozni, hogy kulturáltan lehessen tárolni dolgokat. Pince kipakolasa, használható konhyabútor letisztítása, lapra szerelése. Lemálo vakolat lekaparása, Ceresit CT17 mélyalapozó felvitele a falakra, száradás után Baumit KlimaColor betonfestővel 2 réteg lefestése. Uj polcok berakasa, rögzítése, visszapakolás.

Ezermester
  • 4492, Dombrád
  • 4 szakember válaszolt

1,50/1,50 műanyag ablak+szunyogháló

Mindenre kiterjedő ezermester
  • 1075, 13, Király u., Budapest
  • 22 szakember válaszolt

Le Kell burkolni 15 negyzetmetwr kinyhat

Ezermester
  • 8043, Iszkaszentgyörgy
  • 8 szakember válaszolt

Kádfelújjítás

Ezermester
  • 1145, Budapest
  • 18 szakember válaszolt

Régi ülőkád. csiszolásra, majd festésre szorul.

Ezermester
  • 6331, Foktő
  • 7 szakember válaszolt

Fürdőkád felújítás

Ezermester
  • 1147, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

150 es kád újra zománcozása, vagy festése

Komuves munka hosszútávú alkalmazottat keresek
  • 1051, 6, Dorottya u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

KEZDÉS! Cégünk tapasztalt kőműves szakembereket keres folyamatos munkavégzésre. Munkavégzés helye: Balaton • Budapest • Győr Kezdés: azonnal Bérezés: megegyezés szerint Amit kínálunk: – Stabil, hosszú távú munkalehetőség – Versenyképes fizetés – Folyamatos projektek több helyszínen – Szállás biztosított Elvárások: – Szakmai tapasztalat – Precíz, önálló munkavégzés – Megbízhatóság ❗ Alvállalkozók és segédmunkások kérem ne jelentkezzenek! 📩 Jelentkezés kizárólag privát üzenetben!

Ki szerel fel akusztikus paneleket
  • Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Budapest (4.ker.) 3 db akusztikus falpanel (Diego) felragsztásához keresek szakember, vagy tapasztalttal rendelkzőt. A paneleket rövidebbre is kell vágni és két konnektor helyét is ki kell vágni falragsztás előtt. v

Ezermester
  • 3154, Szuha
  • 7 szakember válaszolt

Kád festése Sárga volt,át lett festve fehérre,de felrepedezett

Szeretnék felújítani a fürdőkádat
  • 1181, 50, Csontváry Kosztka Tivadar u., Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Egy kis repedés van a műanyag kád alján,amin keresztül szivárog a víz.a kád be van építve,nem szeretnénk a csempét kibontani,ennek javítására keresek szakembert.

Ezermester
  • 3700, Kazincbarcika
  • 2 szakember válaszolt

110x60 asztallap méretre vágása, 4 db 10-es furat fúrása