ID 198742

Vízlágyító beszerelés szakembert keresek

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 80 000 Ft
  • 3885, Boldogkőváralja

Feladat információi

Új Brilliancy Basic Water System 12 - 3/4" vízlágyító készülék beszereléséhez keresek szakembert. A beszerelésre Boldogkőváralján van szükségem, és minél hamarabb szeretném elvégeztetni. Fontos számomra a prémium minőségű, szakszerű kivitelezés. Kérem, olyan szakember jelentkezzen, aki ebben jártas és megbízható.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 6 nap

A feladat részletei

  • 198742
  • A feladat létrehozva: 13 máj. 17:30-kor
  • Frissítve: 2 órája

Feladat létrehozója

László
  • +3667061 ** **
    Nem ellenőrzött
  • finczicz*********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

2 szakember válaszolt

László
  • 3.0(14 értékelés)
  • Egyedi megállapodás

Még nem választottak szakembert. Van esélyed elnyerni ezt a munkát, ha most elküldöd ajánlatod!

Ár-irányelveink

Boldogkőváralján a Brilliancy Basic Water System 12 - 3/4" vízlágyító beszerelése szakember által általában 40 000–60 000 forint között mozog. Ez az ár a munka díját tartalmazza, az anyagokat nem. A pontos összeg függ a helyszíni adottságoktól, például a csőhálózat állapotától és a hozzáférhetőségtől. Egy ilyen beszerelés általában 3-5 órát vesz igénybe, tehát a szakember óradíja is befolyásolja az árat. Egységárként ez körülbelül 40 000–60 000 forint készülékenként, mivel általában egy-egy vízlágyító készülék beszerelését kérik. Ha a rendszer bonyolultabb vagy extra munkát igényel, az ár emelkedhet. Érdemes olyan szakembert választani, aki tapasztalt és garanciát vállal a munkájára, így biztosítható a prémium minőségű, szakszerű kivitelezés.

További feladatok ebben a kategóriában

Ariston bojler vízkőtlenítés
  • 3531, Jánosi Ferenc u., Miskolc
  • 6 szakember válaszolt

Ariston Velis EVO 100 villanybojler vízkőtlenítésére keresek szakembert. Miskolcon, a Jánosi Ferenc utcában található a készülék. Egyelőre csak ajánlatokat gyűjtök, nem sürgős a feladat. Olyan megoldás érdekel, amely gyorsan és szakszerűen elvégzi a vízkőtlenítést.

Villanybojler vízkőtelenítés
  • 7666, Pogány
  • 5 szakember válaszolt

Villanybojler vízkőtelenítésre keresek szakembert. Pogány szőlőhegyen lenne szükség a feladatra, a következő napokban. Gazdaságos megoldást szeretnék, mert fontos számomra a kedvező ár és a megbízható kivitelezés. Kérem, aki vállalja, jelezze mielőbb.

Elektromos tűzhelybekötő szakembert keresek
  • Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Elektromos tűzhely és indukciós főzőlap bekötésére van szükségem Budapest III. kerületében. A szükséges csatlakozók és kábelek már rendelkezésre állnak. A bekötés időpontjában rugalmas vagyok, de minél előbb jó lenne megoldani. Olyan szakembert keresek, aki biztonságosan és szakszerűen el tudja végezni a csatlakoztatást.