6x6 Beton alap beton háloval (Biatorbágy)
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 22 máj. 2026, 16:15Feladat befejezésének határideje: 23 máj. 2026, 16:15
A feladat részletei
- 199070
- A feladat létrehozva: 16 máj. 16:21-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 323 ** **Ellenőrzött
- bartt*****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
15 szakember válaszolt

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- 12 438 Ft

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (5 értékelés)
- 10 000 Ft

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- (7 értékelés)
- 5 Ft

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 300 000 Ft

- 1 110 Ft
Ár-irányelveink
Biatorbágyon egy 6x6 méteres beton alap készítése betonhálóval általában 1 napot vesz igénybe. A munkadíj jellemzően 100 000–150 000 forint között mozog az egész alapra vetítve. Ez azt jelenti, hogy négyzetméterenként körülbelül 2 800–4 200 forintot kell számolni. Az ár függ a talajviszonyoktól, az előkészítés mértékétől és a betonháló minőségétől, de alapvetően a munkadíj tartalmazza az alap kiásását, betonozását és a háló megfelelő elhelyezését. A betonkeverék és egyéb anyagok költségét ebben az árban nem számoljuk. Az időtartam miatt a napi munkadíj is befolyásoló tényező lehet, ha például több munkás dolgozik egyszerre, az gyorsíthatja a folyamatot, de a költség így is nagyságrendileg marad ezen a szinten. Összességében egy 36 m²-es beton alap esetén ez a díj reális és versenyképes Biatorbágyon.
További feladatok ebben a kategóriában
- Szfvár
- 20 szakember válaszolt
155 négyzetméteres udvar sima betonozását szeretném megoldani Székesfehérváron. Egyelőre csak érdeklődöm, és gazdaságos megoldás érdekelne. Olyan szakember ajánlatai érdekelnek, aki meg tudja mondani a várható költséget és a kivitelezés menetét. Időben rugalmas vagyok.
- 2490, Pusztaszabolcs
- 5 szakember válaszolt
224 négyzetméteres monolit vasbeton födém elkészítéséhez keresek betonszerelő szakembereket. A feladat pontosan a zsaluzás, a vasalás és a betonozás lenne. A helyszín Pusztaszabolcs, és nem sürgős, rugalmas időpontban is megfelel. Szeretném összehasonlítani az ajánlatokat, mielőtt döntök.
- 4516, Demecser
- 17 szakember válaszolt
9,3x6,5m beton alap készítés, lemez garázs alapnak
- 2051, Biatorbágy
- 12 szakember válaszolt
Beton keverés, bedolgozása. Most hétvégén (****.**.**.-**. pontosítás pénteken), ~1,0m3 betonról van szó amit keverőgéppel kell megkeverni majd bedolgozni. Kérem az árajánlatot írásban megküldeni.
- 1196, Budapest
- 35 szakember válaszolt
Durván 5×5m kültéri megrepedtt járda, mely alatt vsz. csovek futnak (csatorna gáz), feltorese és betonozás. Amennyiben szükséges csatorna, vizcső cseréje számlával és garanciával. Kérem szíves árajánlatunkat.
- 8638, Balatonlelle
- 20 szakember válaszolt
Jelenleg kb 3×5m‐es kocsi behalytó van. Bontani kell. Utánna 5×5m-es(25m²) felületű kocsi behajtó, vízelvezető árok felett. Kb 15°-os emelkedőn. A tervezett kocsi behajtó :15cm beton vasalva két oldalán támfallal. Az árokban 2db 30-as betoncsövet kéne folytatólagosan behelyezni.
- 2113, Erdőkertes
- 24 szakember válaszolt
17,5m2 terület pontalap8 db 80x40cm 30x30 sávgerenda alap mindez összevasalva 17,5m2x10 cm aljzatbetonnal

