Út- és járdaépítés, térkövezés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 199224
- A feladat létrehozva: 17 máj. 20:38-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 214 ** **Nem ellenőrzött
- hpet*****@f*******.**Nem ellenőrzött
12 szakember válaszolt

- Egyedi megállapodás

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- 9 Ft

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (7 értékelés)
- 5 Ft

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- 100 000 Ft

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 1 Ft/szolg.

- 1 110 Ft
Ár-irányelveink
Tata városában kültéri lépcső és terasz burkolásának munkadíja általában 5 000–8 000 Ft/m² között mozog. Ez az ár a burkolási feladat összetettségétől, a lépcsők és terasz méretétől, valamint az előkészítő munkák mennyiségétől függ. Ha például egy 20 m²-es terasz és egy 10 m²-es lépcső burkolásáról van szó, a teljes munka ára nagyjából 150 000–240 000 Ft között alakulhat. Egy négyzetméter burkolása körülbelül 5 000–8 000 Ft-ba kerül, az időtartam pedig átlagosan 1–2 nap munka, a felület állapotától és a burkolat típusától függően. A pontos ár meghatározásához fontos a helyszíni felmérés, mert a nehezebb hozzáférés vagy bonyolultabb mintázat növelheti a költségeket. Az anyagköltséget nem számoltuk bele, csak a munkadíjat vettük figyelembe.
További feladatok ebben a kategóriában
- Ózd
- 4 szakember válaszolt
Ózdon szeretnék egy körülbelül 500 négyzetméteres terület tereprendezését elvégeztetni Bobcat géppel. Jelenleg elsősorban árajánlatot kérek, mert még az árakat szeretném összehasonlítani. A pontos időpontban rugalmas vagyok, így akár a következő napokban vagy később is megoldható. Fontos számomra, hogy a terület egyenletes és rendezett legyen a további használathoz.
- 1486, 8222, Masianoke St, Vosloorus
- 3 szakember válaszolt
Veszprém mellett található településre keresek kertépítő csapatot. Akár távolabbi településről is. Egy most épülő ház kertjét a kellene megtervezni és kivitelezni. Térkövezés növény ültetés stb. Referencia képeket mindenképpen kérek még mielőtt bármiről is beszélünk.
- 6000, Kecskemét
- 1 szakember válaszolt
Jarda javitas lenne 30cm szelesen kb 2km hoszan de nem egybe lene szakaszosan a hogy haladung a visza allitasal
- 5062, 3, Aradi út, Kőtelek
- 0 szakember válaszolt
Bőröndöm elengedett varrását kell megjavítani, és a felületet újra kell festeni. A bőrönd gyöngyvaszon műszálas anyagból készült. Szolnok környékén keresek szakembert, és júniusra szeretném elvégeztetni a javítást. Kb. 15 000 Ft-os keretből indulok.
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
Családi óvóhely építéséhez keresek szakembereket Budapest környékén. Körülbelül 1 éven belül szeretném, ha elkészülne, mert van időm alaposan megtervezni a kivitelezést. A költségeket még nem ismerem, ezért több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. Csak ajánlatokat kérek, a részleteket később egyeztetném a kiválasztott szakemberrel.
- 2400, Kála u, Dunaújváros
- 3 szakember válaszolt
Dunaújvárosban, a Kála utcában szeretnék tereprendezést kérni egy sík területen. A területen gyökereket kell kiszedni, és ehhez Bobcat földmunkában jártas szakembert keresek. Gazdaságos megoldás érdekel, ezért több ajánlatot is szívesen megnéznék. Időpontban egyelőre rugalmas vagyok, most csak tájékozódom.
- 8653, Ádánd
- 14 szakember válaszolt
cca 500m/2 talaj egyengetés, elhordás, kb35m/2 12cm-es vasbeton lemez készítés mobilház fogadására.
- 3400, Mezőkövesd
- 1 szakember válaszolt
Kb 130m² kocsibeálló aszfaltozása. Aládolgozni nem kell, mert a mostani zúzottköves beálló alkalmas erre.
- 5742, Elek
- 20 szakember válaszolt
Egy kb. 40 m²-es, két garázsos épület teljes felújítását szeretném elvégeztetni. Kívül-belül teljes vakolásra van szükség, a jelenlegi lapostetőt félnyeregtetőre kell átalakítani, és két elektromos garázskapu is kellene. A garázs Eleken található, és nem sürgős, ráérek a kivitelezéssel. Gazdaságos megoldást keresek, ezért több ajánlatot is szívesen fogadok.
- 2310, Szigetszentmiklós
- 12 szakember válaszolt
Medence alap kiásás 35 m3 föld. Nem kel a földet elszállítani.

