Árajánlatkérés nyílászáró cserére - Cserkeszőlőben
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 199304
- A feladat létrehozva: 18 máj. 11:24-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 616 ** **Nem ellenőrzött
- szurom******@g****.***Nem ellenőrzött
Ár-irányelveink
Cserkeszőlőben a nyílászárócsere munkadíja a méret és a szerkezet bonyolultsága miatt változó. A nagy, 200x360 cm-es szerkezet beépítése szúnyoghálóval együtt 80-120 ezer forint között lehet, ami kb. 22-33 ezer Ft/m² árnak felel meg. A bejárati ajtó cseréje 60-90 ezer Ft körül várható, az ablakok (50x50 cm és 2 db 70x40 cm) beépítése pedig egyenként 15-25 ezer forintba kerülhet. Így az összes munka díja a helyszíni felmérés után, 2 vagy 3 rétegű üveg választásától függően körülbelül 170-230 ezer Ft között alakul. A több rétegű üveg beépítése magasabb munkadíjat vonhat maga után a precízebb szerelés miatt. A helyszíni felmérés általában 1-2 nap alatt megtörténik, a beépítés 1-3 napot vesz igénybe. A munkadíj tartalmazza a hulladék elszállítását is. Profil márkák között elterjedtek a Rehau és Salamander, garancia általában 5 év. Pontos árért érdemes helyszíni felmérést kérni.
További feladatok ebben a kategóriában
- Veszprém
- 2 szakember válaszolt
Burkolatcsere után, a padlószint feljebb került, ezért a bejárati ajtót meg kellett emelni. Ennek következtében az ajtó és a küszöb között kb 2 centi rés van. Ennek a köszöbnek a megemelése (esetleg cseréje) lenne a feladat méretpontosan és szépen kivitelezve. A jelenlegi küszöb aluminium...
- 9485, Nagycenk
- 1 szakember válaszolt
Egy beltéri ajtó fóliázására keresek szakembert. 1 ajtólapot és 2 ajtótokot szeretnék fóliáztatni. A helyszín Nagycenk, és minél hamarabb szeretném elvégeztetni a feladatot. Olyan megoldás érdekel, ami esztétikus és tartós lesz.
- 7953, Királyegyháza
- 3 szakember válaszolt
Régi gerébtokos ablakaim felújításához keresek szakembert. 4 ablakról van szó, a feladat festést és üvegcserét is tartalmaz. A munka helyszíne Királyegyháza. Egyelőre csak érdeklődöm a lehetőségekről és az árról.
- 3553, Kistokaj
- 0 szakember válaszolt
Műanyag ajtó beállításához keresek szakembert, mert az ajtó szorul és nem záródik rendesen. A helyszín Kistokaj, és a javítást szerdára, a következő napokon belül szeretném megoldani. Olyan szerelőt keresek, aki meg tudja nézni a problémát, és szükség esetén finomhangolja vagy beállítja az ajtót. Árban még nem döntöttem, ezért több ajánlat is érdekel.
- 2120, 1, János u., Dunakeszi
- 4 szakember válaszolt
Ház teraszajtajára egy kifelé nyíló szunyoghálós ajtó elkészítése ès felszerelése. Méret: kb 206x86cm. Szín: fehér.
- Beregszász út, Budapest
- 15 szakember válaszolt
- Repedt ajtótok (MDF, laminált) javítása, ez a legfontosabb - 20 m2 laminált padló javítás/csere - minimális falfestés (fehér)
- 8200, Veszprém
- 4 szakember válaszolt
Erkélyajtóra 120 x 200 harmonika szúnyoghálós ajtó.
- Budapest
- 5 szakember válaszolt
Egy beszakadt furnér ajtó javítását szeretném elvégeztetni. Csak a furnér sérült, a szerkezettel nincs probléma. Budapest XIV. kerületben található az ajtó, és sürgősen szeretném, ha meg tudnák javítani. Az ajánlatokat várom, a pontos időpontban rugalmasan tudok egyeztetni.
- 1123, Budapest
- 12 szakember válaszolt
175x205 fa ablakok 3 szárnyú csere vagy javítás
