ID 200256

Villanyszerelőt keresek 3x32 amperhez

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 180 000 Ft
  • Budapest, XVI. kerület, Magyarország

Feladat információi

Budapesten, a XVI. kerületben szeretnék érdeklődni egy 3x32 amper bővítés lehetőségéről. Egyelőre csak tájékozódom, és több ajánlatot is szeretnék kapni az árakról és a várható megoldásokról. Nincs konkrét határidőm, most inkább az információgyűjtés a cél. Kérlek, e-mailben keressenek meg.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 200256
  • A feladat létrehozva: 24 máj. 20:55-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

István
  • endrodi.********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

9 szakember válaszolt

Robert
  • 5.0(1 értékelést)
  • 1 000 Ft
Olivér
  • 4.7(13 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
kovacs laszlo
  • 4.9(14 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • 1.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
János
  • 3.0(5 értékelés)
  • 80 000 Ft/szolg.
Kálman
  • Nincs értékelés

  • 100 000 Ft
Csaba
  • 5.0(1 értékelést)
  • 1 Ft/szolg.
Szilveszter
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
István
  • 1.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Budapesten, a XVI. kerületben egy 3x32 amperes villanyszerelési bővítés ára általában 70 000–120 000 forint között mozog a munka díja. Ez az ár a teljes bővítésre vonatkozik, tehát nem négyzetméterre vagy méterre számolunk, hanem a hálózat bővítésének egészére. A pontos költség függ attól, hogy mennyire bonyolult a meglévő rendszer, milyen eszközöket kell beépíteni, és mennyi időt vesz igénybe a munka. Átlagosan ez a munka 4-8 órát vesz igénybe, amit általában egy vagy két szakember végez. Mivel nincs határidő, a kivitelező választhatja meg a megfelelő időpontot. Az árak tájékoztató jellegűek, és ajánlatkéréssel pontosíthatók. Érdemes több szakembertől is árajánlatot kérni, hogy a legjobb feltételeket találja meg. E-mailes megkeresést követően részletesebb információkat kaphat a konkrét megoldásokról és költségekről.

További feladatok ebben a kategóriában

Villanyszerelés
  • 3031, Zagyvaszántó
  • 2 szakember válaszolt

Áram igénylés épiési telekre.

Villanyszerelés
  • 1077, Budapest
  • 15 szakember válaszolt

Egy 6 kismegszakitos halozat(ulethelyseg, ezek 10 amperesek es a fokapcsolo 16 amperes) , na ezt kene 25 amperesre (vagy ha logikusabb es lehetseges, esetleg 32 amperesre) cserelni. Annal nagyobb nem szikseges a kovetkkezo 30 evben biztosan, es a folott mar masik kategoria tudtommal a kollztseg. a Van zold scheenider fi rele is, 2 eve az erintevedelmi ember bemerte az egeszet, jo volt. Csak azota 2-3 ujabb kulso terheles( hajszarito, hosugarzo, 2-3 db 1-2 Kw) nehany KW-tal nagobb lett a teljesitmenyfelvetell es lecsapta tobbszor az egyik reszaramkor kismegszakitojat,es/ vagy a fokapcsolot. is.A fokapcsolo 25 ampere elegnek tunik , es hozza a falon kivuli 3 eres s vezetekek is eleg vastagok.

Villanyszerelés
  • 8651, Balatonszabadi
  • 12 szakember válaszolt

Klímával fűtünk , és csak áramot használunk, főzés mosás ,stb

Villanyszerelés
  • 6098, Tass
  • 5 szakember válaszolt

Gff

Villanyszerelés
  • 2161, Csomád
  • 6 szakember válaszolt

Gondolkodom a jelenlegi 1x16A hálózatom bővítésén 3x16A-re. Napelemmel nem rendelkezem. A ház 2007-es építésű.

Villanyszerelés
  • 3356, Kompolt
  • 3 szakember válaszolt

Jelenleg egy 16A fázis van az ingatlanban, ezt szeretném bővíteni 3fázisra

Villanyszerelés
  • 1085, Budapest
  • 13 szakember válaszolt

Klímával szeretnénk a fűtést megoldani

Villanyszerelés
  • 7191, Hőgyész
  • 1 szakember válaszolt

80négyzetméteres eladandó családi ház felülvizsgálata

Villanyszerelőt keresek
  • 4644, Mándok
  • 7 szakember válaszolt

Erre van szükségem: Villanyszerelés, felújítás Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: 1-2 hétig ér rá Részletek: Villanyóra be hejezése és üzemeltetési Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 177 Session Id: **********

Villanyszerelés
  • 1158, Budapest
  • 19 szakember válaszolt

Fireli hiány védő vezeto hiany

Villanyszerelés
  • 8868, Letenye
  • 10 szakember válaszolt

Családi házba kéne beszerelni

Villanyszerelés
  • 4484, Ibrány
  • 3 szakember válaszolt

Új méröhely