Fényképből kéne digitális festményt készíteni

25 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 247 megtekintés Illusztrációk, festészet, graffiti
20094
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában
Feladat kezdésének időpontja:
2022 november 24, 14:50
Feladat befejezésének határideje:
2022 december 15, 14:50
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
25 000 Ft

Feladat leírása

Egy Fényképen levő két személyt kéne át festeni az Eiffel-toronyal és néhány rozsával a háttérben . A két személy csak felsötestel jelenik meg . a képet csatoltam (ha segít tudok még küldeni ) küldöm. 20*60 cm vagy 20*80 cm kéne hogy legyen.

Hasonló feladatok

Design
Termék tervezéshez keresünk nagy tapasztalattal rendelkező kollégát, egy termék különböző nézetekből való megvalósításához. A kiinduláshoz biztosítunk a termè…
Kezdés: március 1, 07:25
Ajánlatkérés
Dóra H.
Design
videofeliratozás, SM posztok készítése, szövegfordítás
1119, Budapest
Zsuzsa
Design
Maglévő konyhabútoromat szeretném átalakítani. Ehhez kellene előzetes látványterv.
1146, Budapest
Halász gábor
Design
Logó tervezésre lenne szükségem alternatív gyógymódokkal foglalkozó vállalkozásomhoz. Szinte elképzelés nélkül.
Kockázatmentes üzlet
Afro
Design
egyszerű logó, könyvelő irodának
6000, Kecskemét
Zsanett