Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 201317
- A feladat létrehozva: 31 máj. 14:20-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 451 ** **Nem ellenőrzött
- szilv******@g****.***Nem ellenőrzött
5 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Egerben a zuhanykabin bontása és újrahúzása általában 20 000–40 000 forint között mozoghat, munkadíjként. Az ár függ a kabin méretétől, a bontás nehézségétől és az új szerelés bonyolultságától. Átlagosan egy zuhanykabin bontása és új beépítése 2-4 órát vesz igénybe. Ha például egy szabványos 90x90 cm-es kabinról van szó, akkor a teljes munkadíj körülbelül 25 000–35 000 forint lehet. Ez azt jelenti, hogy egy négyzetméterre vetítve nagyjából 15 000–20 000 forint körül alakul a költség. Ha a helyszínen bonyolultabb a hozzáférés vagy extra szerelési feladatok vannak, az ár a felső határ felé emelkedhet. Az árak tájékoztató jellegűek, és mindig érdemes árajánlatot kérni a szakembertől a pontos munkadíj megállapításához.
További feladatok ebben a kategóriában
- 6000, Liszt Ferenc u., Kecskemét
- 5 szakember válaszolt
A csaptelepben lévő szigetelések szivárognak, ezért szükségem van egy vízvezeték-szerelőre. A helyszín Kecskemét, Hunyadiváros, Liszt Ferenc utca. Sürgős a dolog, és szeretném, ha a következő napokban megoldódna. Standard minőségű vagy prémium kivitelezés is érdekel, és több árajánlatot is szeretnék látni.
- 4536, Ramocsaháza
- 2 szakember válaszolt
Rövid bekötés kb 5 méter meg van már minden hozá csak már rá kel kötni
- 4400, 66, Toldi u., Nyíregyháza
- 5 szakember válaszolt
Hagyományos, 150×70-es fürdőkádat szeretnék beszereltetni. A helyszín Nyíregyházán van, a Toldi út 66. szám alatt. A hétvégén, nagyjából 13-án lenne ideális az elvégzés. Gazdaságos megoldást keresek, mert a kádat már megvettem.
- 6630, Mindszent
- 3 szakember válaszolt
29 méter cső lerakás, WC bekötés és egy mosdó bekötése ( de csak a csovezes)
- Zalaegerszeg
- 2 szakember válaszolt
Sarokkabin, tolóajtós zuhanykabint szeretnék felszereltetni. A szerelésre van szükségem, a kiválasztott típust már nagyjából megvan, de a beszerzésben nem kérek segítséget. Zalaegerszeg környékén lenne esedékes a feladat, és minél előbb szeretném megoldani. Ajánlatokat kérek a szakemberektől.
- Kisbér
- 6 szakember válaszolt
Zománcozott acél kádom újrafényezéséhez keresek szakembert. A festés több helyen lepattogzott, és rozsdásodás is látszik, ezért szeretném szakszerűen felújíttatni. Kisbéren keresek megoldást, de ha a közelben vállal valaki kiszállást, az is jó lehet. Minél hamarabb szeretném elvégeztetni.
- 6033, Városföld
- 1 szakember válaszolt
Jelenleg gázkonvektoros a fűtés, szeretnénk korszerűsíteni.
- Győr
- 4 szakember válaszolt
Új Ravak 75×170-es kádat szeretnék beépíttetni. A régi kád bontása nem szükséges, csak az új kád beszerelése érdekel. Győrszentivánon lenne a feladat, és pár napon belül szeretném elintézni. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani, mielőtt döntök.
- Budapest
- 9 szakember válaszolt
A kád tartója berozsdásodott, és már leszakadóban van, ezért mielőbbi javítást szeretnék. A feladat Budapest IV. kerületében lenne elvégzendő. A tartót meg kellene javítani, hogy a kád ismét stabil legyen. Sürgős megoldást keresek, lehetőleg a lehető leghamarabb.
- Kecskemét
- 2 szakember válaszolt
Kültéri téli fagycsap szivárog, ezért ki kell ásni és ki kell cserélni. A feladat Kecskeméten lenne, és a következő napokban szeretném elintézni. Olyan szakembert keresek, aki gyorsan meg tudja oldani a cserét, és megbízható ajánlatot tud adni.
- 1038, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Szannnyviz elvezetes bekötése csatorna hálózatba. Jelenleg szikkasztóba megy a azennyviz.

