ID 202084

Medence telepítés

  • Szakember keresése folyamatban
  • Egyedi megállapodás
  • Budapest, XXII. kerület, Magyarország

Feladat információi

Tisztelt Szakemberek! Süllyesztett acélvázas fóliás medence telepítéséhez és üzembe helyezéséhez keresek szakembert. Medence mérete 3x6x1,5 méter.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 7 nap

A feladat részletei

  • 202084
  • A feladat létrehozva: 04 jún. 17:30-kor
  • Frissítve: 7 napja

Feladat létrehozója

Katalin
  • +36 30 630 ** **
    Ellenőrzött
  • bodo.ka*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

3 szakember válaszolt

Ciprian
  • 1.9(11 értékelés)
  • Egyedi megállapodás

Még nem választottak szakembert. Van esélyed elnyerni ezt a munkát, ha most elküldöd ajánlatod!

Ár-irányelveink

Budapesten egy 3x6x1,5 méteres acélvázas fóliás medence telepítése és üzembe helyezése általában 350 000–550 000 forint között mozoghat. Ez az ár a munka díjára vonatkozik, az anyagokat nem tartalmazza. A medence térfogata és mérete alapján a szerelési munkák időtartama körülbelül 2-3 nap, a pontos idő függ a terepviszonyoktól és az előkészítettségtől. Egy négyzetméterre vetítve a telepítés ára nagyjából 20 000–30 000 forint, így az összesen 18 m² alapterületű medencére ez az árkategória érvényes. Az ár változhat a helyszín nehézsége, a földmunka szükségessége vagy extra kiegészítők beépítése miatt. Budapest területén a magasabb munkadíjak miatt számíthatunk a felső határ felé eső árakra, míg vidéken valamivel kedvezőbb áron is találhatunk szakembert.

További feladatok ebben a kategóriában

Medence építés
  • 9182, Károlyháza
  • 3 szakember válaszolt

5*3 m medencét szeretnek

Épített medence tisztítása
  • 1158, Őrjárat u., Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Épített medencéhez keresek tisztítást. A medence mérete körülbelül 8x3 méter, a mélysége pedig 150 cm, és nagyjából 30 köbméter víz van benne. Budapesten, a 1158-as körzetben, az Örjárat úton található. Bármikor megfelelő számomra, amikor egy szakember elérhető.

Fémfalú medence összeszerelése
  • 1174, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Szakembert keresek fémfalú medence összeszereléséhez Budapest XVII. kerületében (1174). A medence telepítésére és szakszerű összeszerelésére van szükség. A feladat sürgős, ezért olyan szakember jelentkezését várom, aki rövid időn belül el tudja végezni a munkát.