Bébiszittert keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 202268
- A feladat létrehozva: 05 jún. 23:24-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 656 ** **Nem ellenőrzött
- glegyak*******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Balatongyörökön a bébiszitter szolgáltatás ára általában 2500–4000 forint között mozog óránként, de az ár függ a feladat összetettségétől és a gyermek speciális igényeitől. Egy 11 éves autizmussal élő gyermek mellé türelmes, empatikus segítő keresése külön figyelmet igényel, ami miatt az ár a felső tartományba eshet. Ha az angol nyelvtudás is fontos, az további pluszt jelenthet, így az óradíj akár 3500–4500 forint is lehet. Átlagosan egy alkalom 3-4 órát vesz igénybe, tehát egy ilyen napra 7500–18000 forint között várható a fizetés. Ha rendszeres, hosszú távú gondoskodásról van szó, akkor az árak egyéni megállapodás alapján csökkenhetnek. Az árban nem szerepelnek az esetleges utazási költségek, melyek Balatongyörökön általában alacsonyak. Így a végső összeg a munkaidő hosszától és a segítő tapasztalatától függően változhat.
További feladatok ebben a kategóriában
- Győr
- 0 szakember válaszolt
- Budapest
- 6 szakember válaszolt
Két gyermekem számára keresek babysittert, egy 2 és egy 6 éves gyerek mellé. Júliusban 2. és 10. között lenne szükségem segítségre, késő délután és kora este, alkalmanként 3-4 órára. A helyszín a IX. kerületben van. Olyan személyt keresek, aki megbízható, figyelmes, és akár mesét mondani, mondókákat is tud.
- 5052, Újszász
- 0 szakember válaszolt
6 hónapos kislány. Nem sok időről van szó, heti 1-2 alkalomi segítségre lenne szükség míg feleségem kicsit tudna pihenni.
- Győr
- 0 szakember válaszolt
Egy Cybex Priam 2020-as babakocsi tisztítását keresem. A Mózes kosár része sárga foltos, ezt szeretném kitisztíttatni. Nem sürgős a feladat, ráérek időben. Győr környékén keresek a legkedvezőbb árú megoldást.
- Budapest
- 13 szakember válaszolt
Nagytakarítást szeretnék kérni ablakpucolással együtt egy 1+2 fél szobás lakásban. A lakás Zuglóban, a 14. kerületben található. A pontos alapterületet nem tudom, de nagyjából 50–100 m² közé esik. A következő hetekben ráérek, és először csak árajánlatot szeretnék kapni.
- 4242, Hajdúhadház
- 0 szakember válaszolt
Hétköznap 1-2 órában délután ebéd és esti gyógyszer adás. Hétvégén 3-szori étkezés, gyógyszerezés ellátása illetve ha szükséges tisztába rakás.
- Шальготарьян
- 1 szakember válaszolt
Szőnyegtisztításhoz keresek szakembert Salgótarjánban. A feladat sürgős, ezért olyan szolgáltató jelentkezését várom, aki rövid időn belül el tudja végezni a tisztítást. Kérem, vegyék fel velem a kapcsolatot az egyeztetés és az árajánlat miatt.
- Salgótarján
- 1 szakember válaszolt
Egy szintetikus hálózsák tisztításához keresek szakembert. A tisztítást Salgótarjánban szeretném elvégeztetni. Ideális lenne még a mai napon megoldani. Fontos, hogy a hálózsák kíméletes, megfelelő kezelést kapjon.
- Budapest
- 0 szakember válaszolt
Új autókulcsot szeretnék készíttetni egy 2008-as Honda Civichez. A feladat Budapesten, a VIII. kerületben lenne aktuális. Kérem, az ajánlatok alapján keresek megfelelő szakembert. Minél hamarabb szeretném elintézni.

