ID 202382

Generálkivitelező

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 3534, Miskolc

Feladat információi

Gépkocsi kapubeálló elkészítése kb 16 négyzetméter. A régi aszfaltos beálló felszedése és a törmelék elszállítása. 20cm zúzott kő lerakása. 20 cm CKT 4 teherhordó réteg Szegélykő lerakása 11 méter 4 cm aszfalt kötőréteg 3 cm aszfalt kopóréteg

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 2 nap

A feladat részletei

  • 202382
  • A feladat létrehozva: 06 jún. 19:27-kor
  • Frissítve: 25 napja

Feladat létrehozója

István
  • +36 30 943 ** **
    Ellenőrzött
  • palen******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

10 szakember válaszolt

Tibor
  • 4.4(5 értékelés)
  • 1 200 000 Ft
Botos
  • 2.2(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Károly
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
András
  • Nincs értékelés

  • 900 000 Ft
Kálman
  • Nincs értékelés

  • 10 000 Ft
Bence
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Mata-Balogs
  • Nincs értékelés

  • 100 000 Ft
Béla
  • 1.1(4 értékelés)
  • 5 000 Ft
Róbert
  • Nincs értékelés

  • 100 000 Ft
Erik
  • Nincs értékelés

  • 12 000 Ft/m2

Ár-irányelveink

Miskolcon egy kb. 16 m²-es gépkocsi kapubeálló elkészítése, a régi aszfalt felszedésével és törmelék elszállításával, a 20 cm zúzott kő és 20 cm CKT teherhordó réteg lerakásával, 11 méter szegélykő lerakásával, valamint 4 cm aszfalt kötő- és 3 cm kopóréteg felvitelével körülbelül 550 000-750 000 forint közötti munkadíjjal kalkulálható. Az ár a munka bonyolultságától, a terep állapotától és az esetleges nehezítő körülményektől függ. Egységára így kb. 34 000-47 000 Ft/m². A szegélykő lerakására külön általában 2 500-3 500 Ft/méter munkadíj jellemző, ami beépül a teljes árba. Az egész munka elvégzése tapasztalt csapattal 3-5 munkanapot vesz igénybe, a felszedés és törmelékelszállítás is időt igényel. Az ár kizárólag a munkadíjra vonatkozik, anyagok külön költséget jelentenek.

További feladatok ebben a kategóriában

Generálkivitelező
  • 2454, Iváncsa
  • 12 szakember válaszolt

epites

Tejesfelujitás
  • 5931, Nagyszénás
  • 2 szakember válaszolt

Keresek számlaképes tökeerös generálkitelezőt tejes házfelujitásba nagyszénás környékén vagy a közelbe tejes munka bruto ******* hivatalos aláirt tételöröl - tételre lebontot kölcségvetés már van [1 . 2 3. ] fianaszirozás falusi Csok- ból történik, szakaszos banki fojostisásal. Olyan Válalkozo jelenkezését várom aki csinált már ilyent, és OTP -s erték becslések utáni útolagos kifizetésel tud dolgozni . érdelödni lehet ez a számon ***********

Panel lakásunk konyhájának teljes körű felújítását
  • 1119, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Panel lakásunk konyhájának teljes körű felújítását szeretnénk elvégeztetni. A konyha alapterülete körülbelül 10 m². A felújítás során az alábbi munkálatok elvégzésére lenne szükség: A konyha teljes elektromos hálózatának cseréje. Szükség esetén a villanyóra cseréje vagy korszerűsítése. Új konyhabútor tervezése, legyártása és beszerelése. A meglévő beépített szekrény cseréje. Konyhai gépek beépítése és csatlakoztatása: sütő, hűtőszekrény, páraelszívó (falon keresztüli kivezetéssel), gázfőzőlap, mosogató gép. Világítótestek cseréje. Új elektromos csatlakozók, konnektorok és kapcsolók szerelése. Szeretnénk egy árajánlatot kérni a fenti munkálatok teljes körű kivitelezésére.

Generálkivitelező
  • 3598, Nagycsécs
  • 10 szakember válaszolt

Ujra csempezni,kivenni a furdokadat es efy walk in zuhanyzot berakni.

Generálkivitelező
  • 9024, Győr
  • 8 szakember válaszolt

Zárt kert

Generálkivitelező
  • 7823, Siklósnagyfalu
  • 2 szakember válaszolt

Mobil házat szeretnék

Generálkivitelező
  • 1043, Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Festés

Generálkivitelező
  • 2071, Páty
  • 21 szakember válaszolt

Jó napot! Amire szükségem lenne, 2 szóba, fürdő, nagyobb nappali konyha.

Generálkivitelező
  • 2856, Szákszend
  • 9 szakember válaszolt

60-70nm , minimum 2 szoba plusz nappali

Generálkivitelező
  • 1211, Budapest
  • 13 szakember válaszolt

Konyhabútor új beépítése

Generálkivitelező
  • 5553, Kondoros
  • 7 szakember válaszolt

Amerikai konyha , fürdőszoba, hálószoba

Generálkivitelező
  • 2747, Törtel
  • 10 szakember válaszolt

Téliesített