ID 202868

Masszázs

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 10 000 Ft
  • 8600, Siófok

Feladat információi

3 műszakos munkarend álló munka

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 202868
  • A feladat létrehozva: 09 jún. 10:55-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Vivien
  • +36 70 305 ** **
    Ellenőrzött
  • ordog******@g****.***
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

Ár-irányelveink

Siófokon a masszázs szolgáltatás ára álló, 3 műszakos munkarendben végzett munka esetén általában 6 000–10 000 forint között mozog egy alkalomra. Az ár függ a masszázs típusától, a szakember tapasztalatától és a szolgáltatás időtartamától. Ha például egy 60 perces masszázsról van szó, akkor az ár 6 000–10 000 Ft között változhat, ami 100–167 Ft/perc körüli díjat jelent. A munkarend miatt, mivel 3 műszakban történik az állómunka, az ár esetleg magasabb lehet a nehezebb körülmények miatt, vagy extra pótlékokkal. Egy ilyen masszázs átlagosan 1 órát vesz igénybe, de lehet rövidebb vagy hosszabb is, ennek megfelelően az ár is változhat. Ha több alkalomról vagy hosszabb távú munkarendről van szó, érdemes egyedi árat kérni. Összességében 3 műszakos, álló munkarendben végzett masszázs Siófokon 18 000–30 000 Ft körül alakulhat naponta, ha napi három kezelést végzünk.

További feladatok ebben a kategóriában

Relaxáló masszőrt keresek
  • Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

Relaxáló masszázst keresek Veszprémben. Bármikor megfelelő számomra az időpont, ezért rugalmas vagyok a szervezésben. Elsősorban kedvező árú ajánlatokat szeretnék kapni, de a minőség is fontos számomra. Kérlek, olyan szakembert ajánljatok, aki megbízható és tapasztalt.

Prosztatamasszőrt keresek Győrben
  • Győr
  • 0 szakember válaszolt

Egyszeri alkalomra keresek férfi prosztatamasszőrt Győrben. Fontos számomra, hogy a szakember ne legyen fiatalabb, és a szolgáltatás diszkrét, megbízható legyen. Az ajánlatokat szeretném összehasonlítani, ezért nem adtam meg konkrét árkeretet. Minél hamarabb lenne jó egyeztetni egy megfelelő időpontot.

Nyirokmasszőrt keresek Balatonkenesére
  • 8174, Balatonkenese
  • 0 szakember válaszolt

Egészségi okok miatt szeretnék nyirokmasszázst igénybe venni. Balatonkenesén keresek megfelelő szakembert, és nem sürgős, de a következő napokban vagy akár egy héten belül is megfelelne. Több lehetőséget szeretnék összehasonlítani, hogy a számomra legjobb ajánlatot választhassam ki.

Hawaii lomi-lomi masszázst keresek
  • Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Hawaii lomi-lomi masszázst szeretnék igénybe venni Szombathelyen vagy a környékén. Rugalmas időpontban is megfelelne, ezért nincs szoros határidőm. Olyan masszőrt keresek, aki ezt a típusú masszázst vállalja.

Akupunktőr fogyókúrához keresek
  • Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Szolnokon szeretnék akupunktúrás kezelést igénybe venni fogyókúrás célból. A következő hetekben tervezem elkezdeni a kezeléseket. Olyan szakember ajánlata érdekel, aki ebben tud segíteni. Kérem, küldjenek nekem elérhető lehetőségeket és árakat.

Masszázs
  • 1101, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

hát, nyak masszás

Masszázs
  • 4087, Hajdúdorog
  • 1 szakember válaszolt

Kenyeztetès

Masszázs
  • 2500, Esztergom
  • 0 szakember válaszolt

először hát

Jóni masszázs szakembert keresek
  • 1172, Részes u., Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Jóni masszázs szolgáltatást keresek, és szeretnék hozzá megfelelő szakembert találni. Budapesten és Pest megye északi részén keresek lehetőséget, számomra rugalmas az időpont. Először több ajánlatot szeretnék látni, hogy össze tudjam hasonlítani őket. Később a részletek alapján döntök a megfelelő szakemberről.

Gyógymasszőrt keresek Szolnokon
  • Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Gyógymasszőrt keresek csípő- és hátfájdalom enyhítésére. Fontos számomra, hogy a szakember egészségügyi végzettséggel rendelkezzen. Szolnokon lenne szükségem a kezelésre, és néhány napon belül szeretném megoldani. Körülbelül 10 000 Ft-os árszintben gondolkodom.

Jónimasszőrt keresek Nyíregyházán
  • Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Jónimasszőrt keresek Nyíregyháza környékén. Június 12-én, délelőtti időpontban szeretném igénybe venni a szolgáltatást. A jónimasszázs is megfelel, de a tantra masszázs is szóba jöhet. Kérem, olyan szakember jelentkezzen, aki ezen a környéken tud fogadni vagy kiszállni.

Prosztatamasszőrt keresek Győrben
  • Győr
  • 0 szakember válaszolt

Győrben keresek prosztatamasszőrt. Rugalmas vagyok az időponttal, ezért akár hamarosan is egyeztethető az alkalom. Középkategóriás szolgáltatást szeretnék, megfelelő szakembert keresek. Elsősorban e-mailben szeretném megkapni az ajánlatokat.