Hűtőgépszerelőt keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 204440
- A feladat létrehozva: 19 jún. 12:47-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 958 ** **Nem ellenőrzött
- sza****@f*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Kecskeméten egy Daewoo ERF 310 No Frost hűtőszekrény gázfeltöltése általában 15 000–25 000 forint között mozoghat, a munkadíj tekintetében. Ez az ár a kiszállás, a gáz eltávolítása és újbóli feltöltése, valamint a rendszer tömörségellenőrzésének költségét foglalja magában. A pontos ár függ a hűtőgép állapotától és attól, hogy szükséges-e bármilyen egyéb javítás vagy alkatrészcsere. A gázfeltöltés egy átlagos hűtő esetében általában 1-2 órát vesz igénybe, a szakember tapasztalatától függően. Ha a kereted 20 000 forint körül van, akkor ez reális összeg a munkadíjra, de előfordulhat, hogy a kiszállási díj vagy az esetleges további munka miatt valamivel többet kell fizetni. Általában a munka ára egységként értendő, tehát egy készülék gázfeltöltése ennyibe kerül.
További feladatok ebben a kategóriában
- Sopron
- 0 szakember válaszolt
Haztartasi AEG kombinalt fagyasztos beepitett huto. Kompresszor elindul hutes nincs.
- 7100, Szekszárd
- 0 szakember válaszolt
Samsung háztartási hűtőmhöz keresek szakembert Szekszárdon, Tolna megyében. A készülék régi, és úgy tűnik, mintha elszökött volna a gáz, mert nem hűt megfelelően. Szeretném minél hamarabb megoldani a problémát, és előzetesen azt is tudni szeretném, mennyibe kerülne egy kombinált hűtő gázfeltöltése. Kérem, olyan szerelő jelentkezzen, aki meg tudja nézni a hibát és el tudja végezni a szükséges javítást.
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
A hűtőszekrényemnél az a probléma, hogy a fagyasztó rész ajtaja és a hűtő ajtaja sem záródik rendesen. Szeretném, ha egy szakember minél hamarabb megnézné és megjavítaná. A készülék egy Haier, és Budapest XIII. kerületében található. Ma vagy holnap lenne ideális az időpont számomra.
- 1135, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Rosszul hűt a hűtő. A fagyasztó rész hibátlan. 13 celsius a hőmérséklet a fenti részen. Kompresszor beindul. Whirlpool márka, beépített.
- 2432, Szabadegyháza
- 0 szakember válaszolt
Szabadegyházán keresek hűtőgépszerelőt egy kb. 10 éves Gorenje kombinált, alul fagyasztós hűtőhöz. A készülék nem hűt rendesen, ezért szeretném, ha minél hamarabb megnézné valaki. Ideális lenne június 29. és július 3. között a kiszállás. Több ajánlatot is szívesen összehasonlítok, mert még nem tudom pontosan, milyen árakra számítsak.
- 3794, Boldva
- 0 szakember válaszolt
Háztartási hűtőgéphez keresek szakembert gázfeltöltésre, mert a készülék nem hűt megfelelően. Boldván lenne szükség a helyszíni kiszállásra. Elsősorban árajánlatokat szeretnék kapni a javításra. Időpontban rugalmas vagyok, most az ár a legfontosabb.
- 4371, Nyírlugos
- 0 szakember válaszolt
Ki fogyott a hűtőgáz a vízadagolóból így nem ad hideg vizet
- Szolnok
- 2 szakember válaszolt
MPM hűtőm van, és az ajtónyitáshoz kapcsolódó funkciók nem működnek. Nem kapcsol be a világítás, nem jelez nyitott ajtót, és az ajtón lévő LED kijelző sem működik. Szolnokon keresek megbízható szerelőt a hiba felmérésére és javítására. Nem sürgős a feladat, de szeretném, ha szakszerűen lenne megoldva.
- 2015, Szigetmonostor
- 1 szakember válaszolt
Nyaralóban használt 8télen kihúzva áll)3 fiókos fagyasztós, kombi Whirlpool hűtőből valószínű elment a gáz, első nyárindító bekapcsolásnál csak a sima hűtő nem üzemel, aztán 2 hét működés után a fagyasztó sem. Lámpa ég, motor zúg, a gáz mehetett el. A gép kb 13 éves.

