Villanyszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 205413
- A feladat létrehozva: 25 jún. 08:43-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- norbert********@g****.***Nem ellenőrzött
2 szakember válaszolt

- 1 Ft/szolg.

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Csemőn H tarifa kiépítése esetén a munkadíj általában 40 000–70 000 forint között mozog. Az ár függ a helyszín adottságaitól, az elektromos hálózat állapotától és a szükséges szerelési időtől. Átlagosan egy ilyen munka 3-5 órát vesz igénybe, tehát a szerelő óradíja nagyjából 8 000–14 000 forint körül alakul. Ha a szerelés bonyolultabb, vagy plusz kiállások, mérőhelyek kialakítása szükséges, az ár a felső határ felé tolódhat. Mivel a feladat fix munkafázisokat tartalmaz, a teljes költséget érdemes a teljes kiépítésre kalkulálni, nem pedig darabonként. Ez a tarifakiépítés magában foglalja a mérőóra helyének kialakítását, a szükséges vezetékek behúzását és a kapcsolószekrény beüzemelését. Az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az anyagköltség nélkül értendő.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1086, Dobozi u., Budapest
- 5 szakember válaszolt
Pesten a 8. kerületben egy 73 m² társasházi lakásban kell ezt a vizsgálatot elvégezni.
- 1188, 11, Határ u., Budapest
- 6 szakember válaszolt
Legjobb tudomasom szerint az emeleten jon be az internet, a foldszinten van a router es a modem. A felso szintre es ket masik szobaba szeretnenk ethernet kabeleket bevezettetni, hogy ott is kabeles teljesitmeny legyen. Osszesen 4 szobaba valo bevezetesrol lenne szo, de nem tudjuk a pontos elhelyezkedeset a meglevo kabeleknek. Elore is koszonjuk a segitseget!
- 2112, Veres
- 5 szakember válaszolt
1 fázis 40 amperről 3 fázis 3x20 amperre bővítés, teljes körü ügyintézéssel.
- 9012, Győr
- 3 szakember válaszolt
Szeretném a régi, 10 A teljesítményről 16 Avagy 32 A teljesítményre bővítést elvégeztetni valakivel. A villanyóra ugyan már új, de a régi, eredeti, 50 éves helyen van a lakásban, nem tudom, hogy ez szabványos-e vagy nem. Nem szeretnék nagy költségeket, kisnyugdíjas vagyok.
- 2000, Szentendre
- 2 szakember válaszolt
Mennyezeti karnisok felszereléséhez keresek szakembert a nappalimba. Egy műanyag és egy L alakú IKEA karnist szeretnék felszereltetni, de az egyik még nincs megvásárolva. A teljes rögzítést szakemberre bíznám Szentendrén. Egyelőre ajánlatokat szeretnék kérni.
- 1158, Budapest
- 7 szakember válaszolt
Hűtő-fűtő klíma (1 vagy 2 db) üzemeltetéséhez lenne szükségem a H-tarifára.
- 2081, Piliscsaba
- 3 szakember válaszolt
16 amper van jelenleg azt szeretném 32amperre növelni

