ID 206304

Magánnyomozót keresek lányom felkutatására

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 150 000 Ft
  • 6120, 54, Zrínyi Miklós u., Kiskunmajsa

Feladat információi

A lányomat szeretném felkutatni, akit már 8 éve nem láttam. A legutóbbi információk szerint Kiskunmajsán élhetett, az Iparhegyi utcában. Szeretném megtudni, hogy mi lehet vele, hogyan néz ki most, és hogyan tudnánk újra kapcsolatba lépni egymással. Diszkrét, tiszteletteljes segítséget keresek, mert a családunk számára ez nagyon fontos ügy.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 1 nap

A feladat részletei

  • 206304
  • A feladat létrehozva: 30 jún. 12:23-kor
  • Frissítve: 13 napja

Feladat létrehozója

Károly
  • +36 70 802 ** **
    Nem ellenőrzött
  • koszegh********@g****.**
    Nem ellenőrzött

4 szakember válaszolt

Gerendás
  • 3.4(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Györgyi
  • 5.0(4 értékelés)
  • 120 000 Ft
Valter
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Dániel
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Kiskunmajsán magánnyomozó által végzett keresés ára általában 150 000–300 000 forint között mozog, attól függően, mennyi időt vesz igénybe a felkutatás és milyen módszereket alkalmaznak. Egy ilyen ügy, ahol 8 éve nem látott személyt kell felkutatni egy konkrét helyen, általában 1–2 hétig tarthat, és körülbelül 20–40 munkaórát jelent. Az ár tartalmazza a helyszíni információgyűjtést, adatbázisok lekérdezését és a diszkrét felderítést. Átlagosan 7 500–15 000 forintba kerül egy munkaóra. Az ár változhat, ha nehezebb hozzáférni az információkhoz vagy további helyszíni vizsgálatok szükségesek. Fontos, hogy a magánnyomozó tiszteletteljesen és diszkréten járjon el, ami szintén befolyásolhatja az árat. Így egy teljes felkutatás ára 150 000 és 300 000 forint között várható Kiskunmajsán.

További feladatok ebben a kategóriában

Magánnyomozó
  • 1174, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Szomszéd megfigyelése, zárt kertben mini kamerával vagy bárhogyan

Magánnyomozó
  • 9176, Mecsér
  • 2 szakember válaszolt

Megtudni két illetô autòjának rendszámát és megtudni hol dolgoznak.

Magánnyomozót keresek válási ügyhöz
  • Szeged
  • 3 szakember válaszolt

Válással kapcsolatos személyes információkra van szükségem. A másik fél anyagi helyzetét és életmódját szeretném feltérképezni. Az információkra pár napon belül lenne szükségem, mert sürgős az ügy. A feladat Szegeden lenne esedékes, gazdaságos vagy normál megoldást keresek.

Magánnyomozó
  • 2633, Ipolytölgyes
  • 3 szakember válaszolt

Lagkiseɓb fiam budapesten él valahol Nem tudom a címét Nem tudok róla semmit

Magánnyomozó
  • 2030, Érd
  • 0 szakember válaszolt

közeli hozzátartozó megfigyelése; legfőképp reggeli és esti órák. Lényeges, hogy kik járnak hozzá...

Magánnyomozót keresek
  • Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Egy magánnyomozót keresek, mert szeretném megtudni, hogy a párom új kapcsolata valóban hűséges-e. Budapest területén lenne szükségem a segítségre, és minél előbb szeretném elkezdeni. Olyan megoldás érdekel, ahol a szakember szükség esetén megfigyelést vagy próbára tételt is alkalmazhat. Ajánlatokat szeretnék kapni a lehetőségekről és a várható költségekről.

Magánnyomozó hűtlenséghez
  • 3700, Kazincbarcika
  • 3 szakember válaszolt

Párkapcsolati hűtlenség kiderítéséhez keresek magánnyomozót. Főleg a telefonhasználattal kapcsolatos aktivitás, a találkák és a kapcsolódó bizonyítékok érdekelnek. Telefon lehallgatást csak jogszerű keretek között kérek, ha erre egyáltalán van lehetőség. Kazincbarcika vonzáskörzetében lenne szükségem segítségre, de jelenleg csak tájékozódom és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.

Magánnyomozó hűtlenségi ügyekhez
  • Sopron
  • 1 szakember válaszolt

Hűtlenségi ügyben keresek magánnyomozót Sopronban. Gazdaságos megoldást szeretnék, és első körben néhány fotóra lenne szükségem. A szolgáltatásra a következő napokban lenne szükségem. Olyan szakembert keresek, aki gyorsan és diszkréten tud segíteni.

Magánnyomozásra árajánlatot kérek
  • 7630, Edison u., Pécs
  • 1 szakember válaszolt

Párom meg figyelése és követése az az érzésem hogy meg csal

Magánnyomozót keresek megfigyelésre
  • 6131, Szank
  • 1 szakember válaszolt

Június 21-én, vasárnap lenne szükségem személymegfigyelésre Szank környékén. Az a célom, hogy kiderüljön, az illető melyik irányba indul el, és melyik határátkelőn lépheti át az országot. Egy körülbelül 3 órás megfigyelés ára érdekelne első körben. Fontos számomra, hogy a feladatot tapasztalt magánnyomozó végezze.

Magánnyomozó
  • 4225, Debrecen
  • 2 szakember válaszolt

Kézzel fogható bizonyítékot szeretnék kérni hűtlenségről

Magánnyomozó
  • 4225, Debrecen
  • 1 szakember válaszolt

Üdvözlöm! Kézzel fogható bizonyítékot szeretnék a párom hűtlenségről! Minden adat rendelkezésre áll, párom adatai, gépkocsi rendszáma,a hölgyről van fotóm,tudom ki az,tudom hol dolgozik, telefonszámát,mindent! Vannak bizonyitekaim is,de komolyabb kézzel foghatót szeretnék,(1 fotó vagy videó) amit már nem lehet kimagyarázni!