ID 2064

Lakásfelújítás

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 800 000 Ft
  • Budapest, Reviczky Gyula u., 1181 Magyarország

Feladat információi

33nm-es lakást kellene felújítani, teljes ablakcsere, aljzat bontás, 33nm-re járólap larakása. Teljes fürdőszoba felújítás. Talán még egy kis festésre is szükség lesz. És sitt elhordásra. Csapatok jelentkezését várjuk, ahol, burkoló, festő, víz vezeték szerelő is van, valamint ablak beépítéshez értő szakemberek is vannak.

További feladatok

Szemétszállítás
Bontás

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 2064
  • A feladat létrehozva: 14 aug. 16:38-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Julianna
  • julia.******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Családi ház felújítás
  • Felcsút, 8086 Magyarország
  • 15 szakember válaszolt

190 nm-es családi ház komplett felújítása. Főfal áthelyezés, tető fóliázás, nyílászáró csere, belső válaszfalazás, burkolatcsere, szigetelés, ács munkák, tehát komplett felújítás.

Tetőfelújítás
  • Strada Margaretei 28, Oradea, Románia
  • 0 szakember válaszolt

Zsozé Atyának! Tetőfelújitás, gerenda és cserép van. Erdélyben Nagyváradon. Segítő kezeket nyújtók, csak szakmai tudással nem birok ezért kell egy szakember.

Fürdőszobafelújítás
  • Budapest, Ady Endre út 102, 1215 Magyarország
  • 10 szakember válaszolt

1,6x1,6 nm-es panelfürdőszoba felújítása épített zuhanykabinnal. Mennyezetig burkolással. Jelenleg is zuhanykabin van benne, de nem épített.

Fali vízmelegítő bekötése Csap szerelés
  • Balatonalmádi, 8220 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Két db Kospel típusú vízmelegítő bekőtése, négy db hansgrohe csap szerelése

Új otthon építése
  • Nyúl, 9082 Magyarország
  • 5 szakember válaszolt

Egy a kis könnyűszerkezetes lakóház építésére szeretnénk becsült árajánlatot kérni, félkész és kulcsrakész állapotra egyaránt. A telken jelenleg egy kis nyaraló áll, amely bontásra kerülne. Ha bontást is vállalnak (és így az alapozást is elő tudnák készíteni), kérem, jelezze, és küldök képeket, leírást, hogy arra is kérjünk ajánlatot. Villany, víz és csatorna már van a telken, a kis régi házba bekötve. Amennyiben a villany ki- és újra bekötésében tudnak segíteni, azt megköszönöm. Valamint milyen megoldást javasol a jövő évi szigorúbb, megújuló erőforrás használatát előíró szabályok betartására? Elég egy fatüzelésű kályha, mint megújuló energiahasználó? A fő fűtést és a meleg víz előállítását villannyal gondoltam megoldani, gáz is van az utcában, de nem szeretném beköttetni. Szeretném kérni, részletezze, hogy mi nem kerül be a félkész állapotú házba, ami a kulcsrakészben benne van. Az építkezést 2021. első felében tervezzük befejezni, szerződést még idén ősszel, kora télen szeretnénk kötni. Nincsenek kész terveink, így a tervezést is kérem az ajánlatba belefoglalni. Az új ház 8.5x7 méteres külső mérettel rendelkezne, magassága a tereprendezés után legfeljebb 4.5 méter lehet. Inkább az alapot szeretnénk 20cm-rel magasabbra, mint egy nagyon meredek tetőt. A házba szeretnénk egy kéményt is. Csatolok egy tervezett kialakítást, és a telekről is egy vázlatot.

pinyobol lakosztalyt keszitek asszonyal tudjunk man lakni valahol. gyere man zsozebarat van itt annyi munkamint a nyuh. burkoljuk le a fel lakast kezenfogva. en keverem az anyagot te szorod a lapot avagy forditva. vagy fessunk ki. fizetem. napszam 1000 ok. tegla koma is jojjon ha az 1000 be belefer. minden tiszeteletem! minden!
  • 0 szakember válaszolt

pinyobol lakosztalyt keszitek asszonyal tudjunk man lakni valahol. gyere man zsozebarat van itt annyi munkamint a nyuh. burkoljuk le a fel lakast kezenfogva. en keverem az anyagot te szorod a lapot avagy forditva. vagy fessunk ki. fizetem. napszam 1000 ok. tegla koma is jojjon ha az 1000 be belefer. minden tiszeteletem! minden! sajnos a munka szoptatos reszerol man lecsusztal. 2 verszomjas fracncia bulldimulldi a kertbe, jottod elott csorogj h kikothessem oket. nem am szettep azt meg engem visznek be....

Sírkő vésés
  • Vezseny, 5093 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Vezsenyen kellene betűt vesni

Zsizinek!! Ház elejét szeretnénk bepucolni családommal. Évek óta halasztjuk,most Te kellesz hozzá és kész!
  • Pannonhalma, Bajcsy-Zsilinszky u., 9090 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Házunk elején tátong 2-3 lyuk és 1 helyen meg van nyílva. Anyag lesz, emberi erő és szeretet na meg rántott hús is lesz, pár óra azt bepucoljuk, hogy szép legyen a családi kecó! Egészség legyen! Pucillak. :)

Zsoze fesd ki a szobám (:
  • Szatymaz, Barackvirág utca, 6763 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Zsozeatya szeretném ha kifestené a szobámat mert már bomlik a vakolat :D

Vakolni more meg elkéne hordani a sitett ha bírod more puci puci
  • 0 szakember válaszolt

Há meg keveri a inas az anyagot 1000 mester pedig fel vakol. Utána talicskázni kéne a sitett

Festés zsozéatyának
  • Budapest, Tétényi út 38a, 1119 Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

48 m2es lakás kisebb helyiségeit (konyha, wc, közlekedő, furdőszoba) kellene kifestenie Zsozéatyának! Itt-ott glettelni is tud, az anyagok megvannak hozzá!

Zsozéatyának falfestés
  • Bátaszék, Gárdonyi u. 3, 7140 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Csá Zsizi! Itt volt egy haverom és virslit ettünk, aztán ahogy vágta kifröccsent a zsír a falra és ott a nyoma. Anyámék idegesek és nem jöhet hozzánk többet amíg meg nem csináljuk, de mi nem tudunk festeni. Nagyon kéne a segítséged! Help pls!!!