ID 207785

Takarítás

  • Szakember keresése folyamatban
  • Egyedi megállapodás
  • 6000, Kecskemét

Feladat információi

Padlószönyeg , kárpit takaritás

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 7 nap

A feladat részletei

  • 207785
  • A feladat létrehozva: 09 júl. 12:35-kor
  • Frissítve: 6 napja

Feladat létrehozója

gagi2
  • ga***@f*******.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

1 szakember válaszolt

Kocsisné Ingrid
  • 2.8(2 értékelés)
  • 1 000 Ft

Még nem választottak szakembert. Van esélyed elnyerni ezt a munkát, ha most elküldöd ajánlatod!

Ár-irányelveink

Kecskeméten a padlószőnyeg és kárpittisztítás ára általában 1 500-2 500 Ft/m² között mozog, a szennyezettség mértékétől és a tisztítás módjától függően. Ha például egy 20 m²-es padlószőnyeget szeretnénk kitisztítani, az összköltség 30 000-50 000 Ft körül alakulhat. A kárpittisztításnál, például egy kanapé esetében, az ár 8 000-15 000 Ft között változik darabonként, a bútor méretétől és anyagától függően. A munka általában 1-3 órát vesz igénybe egy átlagos méretű szőnyeg vagy bútor esetén. Az árak attól függnek, hogy mélytisztítást vagy csak felületi tisztítást kérünk, illetve hogy használnak-e speciális vegyszereket vagy gépeket. Így az ügyfél könnyen kalkulálhat az adott terület vagy bútor mérete alapján, és az időráfordítás is viszonylag pontosan becsülhető.

További feladatok ebben a kategóriában

Lakástakarítót keresek Hatvanba
  • 3000, Hatvan
  • 1 szakember válaszolt

Lakásom rendszeres takarítására keresek szakembert Hatvanban. A lakás mérete 26 nm, és havonta vagy kéthetente lenne szükségem a takarításra. Hétvégi időpont lenne ideális számomra. Kérek rá árajánlatot a lehetséges díjazással együtt.

Cipőtisztító sportcipő fehérítéshez
  • 2800, Tatabánya
  • 0 szakember válaszolt

Sportcipőm alapos tisztítását szeretném kérni úgy, hogy az anyag ne sérüljön. A cipő bőr és hálós anyagból készült, és a hálós rész nagyon koszos. Tatabányán szeretném átadni hétfő délután. Fontos számomra, hogy a cipő minél inkább olyan legyen, mint új korában.

Akváriumtisztító szakember keresése
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

170 literes akváriumom egyszeri tisztításához keresek szakembert Kecskeméten és környékén. Minél előbb szeretném elvégeztetni, lehetőleg a délutáni órákban. Később akár rendszeres karbantartás is szóba jöhet. Most elsősorban ajánlatokat szeretnék kapni.