ID 208360

Lakásfelújítás generálkivitelezővel

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 12 000 000 Ft
  • Miskolc, Magyarország

Feladat információi

Egy 73 m2-es, 2+2 fél szobás miskolci panel lakás teljes felújítását szeretném elvégeztetni. A feladat része a belső ajtók cseréje, minden helyiség festése, valamint a fürdőszoba, a WC és a konyha teljes átalakítása. Szükség van a lakáson belüli vízvezetékek cseréjére, a konyhában mosogatógép kiállás kiépítésére és valamennyi padlóburkolat cseréjére laminált padlóra. A felújításnak novemberre el kell készülnie, a minőség fontosabb számomra, mint az ár.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 4 nap

A feladat részletei

  • 208360
  • A feladat létrehozva: 13 júl. 11:53-kor
  • Frissítve: 2 napja

Feladat létrehozója

Judit
  • siska******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

17 szakember válaszolt

Tamás
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Krisztián
  • 4.8(25 értékelés)
  • 12 000 000 Ft
Kovács
  • 3.2(6 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Sándor
  • 5.0(9 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltán
  • 1.5(8 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Dávid Pál
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Jónás
  • Nincs értékelés

  • 7 000 000 Ft
János
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • Nincs értékelés

  • 5 000 000 Ft
Mata-Balogs
  • Nincs értékelés

  • 1 000 000 Ft
János
  • 1.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Szilveszter
  • 1.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Csaba
  • Nincs értékelés

  • 50 000 Ft
Csaba
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Kálmán
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Gusztáv
  • Nincs értékelés

  • 10 000 Ft
Martin
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Még nem választottak szakembert. Van esélyed elnyerni ezt a munkát, ha most elküldöd ajánlatod!

Ár-irányelveink

Egy 73 m2-es miskolci panel lakás teljes generálkivitelezése, amely magában foglalja a belső ajtók cseréjét (kb. 6-8 ajtó), minden helyiség festését, a fürdőszoba, WC és konyha teljes átalakítását, vízvezetékek cseréjét, mosogatógép kiállás kiépítését és laminált padlóburkolat cseréjét, Miskolcon 3,5–5 millió forint között mozoghat. Ez az ár kizárólag a munkadíjat tartalmazza, anyagköltség nélkül. Az ár változhat a kivitelező tapasztalatától, a kiválasztott technológiáktól és a munkák pontos részleteitől függően. Átlagosan a munkálatok 4-6 hétig tartanak, ha folyamatosan haladnak. Egységárban ez kb. 48 000–68 000 Ft/m2. Az ajtócserék munkadíja ajtónként 25-40 ezer forint körül alakul. A vízvezetékek cseréje és a gépészeti kiállások kialakítása a teljes költség 20-30%-át teszi ki. A festés és laminált padló fektetés munkadíja szintén jelentős, kb. 1,2-1,8 millió Ft összesen.

További feladatok ebben a kategóriában

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 3000, Hatvan
  • 10 szakember válaszolt

Családi házban szeretnék falfestést és mennyezetfestést elvégeztetni, összesen körülbelül 110 m²-es területen. A festéshez szükséges felületek frissítésére van szükség, a részleteket a helyszíni egyeztetés során tudjuk pontosítani. A munkát 1–2 héten belül szeretném elkezdeni, rugalmasan egyeztethető időpontban várom a szakember jelentkezését.

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 8500, Pápa
  • 10 szakember válaszolt

300 m²-es falfelületen szeretnék teljes körű festési munkálatokat elvégeztetni egy társasházi lakásban. A feladatok között szerepel falfestés, mennyezetfestés, tisztasági festés, glettelés és faljavítás, valamint penészmentesítés, régi enyvesfesték vagy tapéta eltávolítása és teljes takarítás is szükséges. A munkát ezen a héten szeretném elkezdeni, és olyan szakembert keresek, aki a minőségi anyagok beszerzését és szállítását is vállalja.

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 1089, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Falfestést szeretnék elvégeztetni egy lakásban, körülbelül 20 m² falfelületen. A festés mellett teljes takarításra is szükségem van a munkálatok befejezése után. A munkát még ezen a héten szeretném elkezdeni, és olyan szakembert keresek, aki minőségi anyagok beszerzését és szállítását is vállalja.