Villanyszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 7 nap
A feladat részletei
- 210333
- A feladat létrehozva: 25 júl. 12:37-kor
- Frissítve: 20 napja
Feladat létrehozója

- +36 70 554 ** **Ellenőrzött
- vikcs******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
3 szakember válaszolt

- (16 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- 5 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Hodászon két darab klímaberendezés felszerelése esetén a villanyszerelési munka ára általában 60 000 és 100 000 forint között mozog. Ez az ár a klímák elektromos csatlakoztatását, a szükséges vezetékek kiépítését és a kapcsolódó elektromos munkálatokat foglalja magában. Egy készülék beszerelése körülbelül 30 000–50 000 forintba kerül, így a két darabra összesen 60 000–100 000 forintot kell számolni. Az ár függ attól, hogy mennyire bonyolult a vezetékek kiépítése, milyen messze van az elektromos elosztó a klímáktól, illetve szükséges-e új áramkör kialakítása. A munka általában 3-5 órát vesz igénybe, de ez is változhat a helyszín adottságaitól függően. Anyagköltséget nem számoltunk bele, csak a munkadíjat. Így a végső ár az adott helyszín és feltételek alapján változhat, de ez az irányadó költség.
További feladatok ebben a kategóriában
- 5800, Mezőkovácsháza
- 3 szakember válaszolt
Régi építésű házban szeretném teljesen lecserélni a villanyhálózatot. Jelenleg 10 amperes a rendszer, és ezt 33 amperre szeretném növelni, mert nem bírja a terhelést. Az ingatlan körülbelül 60 négyzetméteres, és augusztusban szeretném elkezdeni a feladatot. A költségkeretem legfeljebb 800 ezer forint.
- 1125, Dániel út, Budapest
- 7 szakember válaszolt
A jelenlegi elektromos hálózatunkat szeretnénk kiegészíteni egy akkumulátorral és egy elektromos autó töltőállomással.
- 1193, Budapest
- 16 szakember válaszolt
Kilógó vezetékek elvezetése, kapcsoló rögzítése, lámpa rögzítése lógó kábelről. (1 db kapcsoló, 2 db lámpa rögzítése, 2 helyen kábelek rendezése. ) Kérem fix árajánlattal keressenek. Számlára is szükségem lesz, így csak számlaképes szakembert tudok fogadni. Köszönöm előre is!
- 2030, Érd
- 7 szakember válaszolt
Régi villanyórát szeretném szabványosítani, ezért új mérőhely és szekrény felszerelése és bekötése szükséges Ehhez a munkához keresek regisztrált villanyszerelőt. E-on plombás a szekrény, az utcáról lengőkábellel jön be a vezeték. 2 és 4 mérőórás szekrényre is kérek árajánlatot. A házon belül már új kábelezés került kiépítésre. A munka után mihamarabb szeretném elindítani az árambővítés igénylését is.
- 8000, Szfvár
- 11 szakember válaszolt
a villanyórától új vezeték kihúzása a lakásig. kismegszakitók cseréje, dobozzal együtt
- 1215, 31, Ady Endre út, Budapest
- 14 szakember válaszolt
Régi sütőről vezérelt beépített sütő szett főzőlapja belső zárlatos lett, így teljes csere lesz külön vezérlésű sütőre és főzőlapra. Emiatt a korábbi vezeték elosztása és egy plusz konnektor kialakítása is szükséges (úgy tudom). A régi készüléket szükséges kikötni és kiemelni, majd villanyszerelési munkálat után behelyezni és bekötni az új eszközöket. Még nem rendeltem meg az eszközöket, de van raktáron, elvileg 1 nap alatt kiszállitják. Kisbabával vagyok itthon, kérem, első körben e-mailben értekezzünk.
- 3292, Adács
- 4 szakember válaszolt
1 fázisról szeretnénk 3 fázisra átáni napelemek telepítése miatt

