ID 211729

Két öltöny vegytisztítása

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 10 000 Ft
  • Veszprém, Magyarország

Feladat információi

Két öltönyt szeretnék vegytisztíttatni Veszprémben. Az öltönyökre augusztus 15-re lenne szükségem, egy esküvő miatt. Nem láttam rajtuk különösebb foltot, inkább frissítésre van szükségük. Gazdaságos megoldást keresek, és szeretnék több árat is látni, mielőtt döntök.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 5 nap

A feladat részletei

  • 211729
  • A feladat létrehozva: 03 aug. 13:00-kor
  • Frissítve: egy napja

Feladat létrehozója

Edit
  • +36 30 629 ** **
    Nem ellenőrzött
  • editga******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

Ár-irányelveink

Veszprémben két öltöny vegytisztítása általában 4 000–7 000 forint között mozog öltönyönként, tehát összesen 8 000–14 000 forintot kell kalkulálni. Az árak függnek a tisztító helyétől, a szolgáltatás minőségétől és a használt technológiától. Mivel nincs folt, csak frissítés, a vegytisztítás ára inkább a normál szint közelében lesz. Gyorsabb, expressz tisztítás esetén a díj magasabb lehet, akár 20–30%-kal. A munkavégzés általában 1–2 napot vesz igénybe, de augusztus 15-ig gond nélkül megoldható a határidő betartása. Ha gazdaságos megoldást keres, érdemes több helyen árajánlatot kérni, mert a nagyobb tisztítók néha kedvezményeket adnak több ruhadarabra. Összefoglalva, egy öltöny tisztítása 4–7 ezer forint körül van, két öltöny esetében 8–14 ezer forint a várható költség.

További feladatok ebben a kategóriában

Menyasszonyi ruha felaljazása
  • 4481, Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Menyasszonyi ruha felaljazására és a cipzár kocsijának cseréjére keresek varrónőt. Nyíregyháza-Sóstóhegyen vagyok, és sürgősen szükségem lenne a segítségre, mert csak augusztus 24-ig tartózkodom Nyíregyházán. Hétköznap 18 óra után, illetve hétvégén vagyok rugalmasabban elérhető. Házhoz jövő megoldás is megfelel, de az is jó, ha személyesen kell elvinnem a ruhát. Kérek egy körülbelüli árajánlatot a két feladatra.

Nagytakarítás
  • 1085, Budapest
  • 16 szakember válaszolt

24 m2-es kis lakás nagytakarítására keresek valakit. :) A lakás pár éve lett felújítva, teljesen rendban van, de egy ideje üresen áll, előtte bérlő lakta, neki nem volt erőssége a takarítás. :) Fürdőben zuhanyzó van. Konyhabútor, sütő és hűtő takarítás is időszerű. Írásban szeretnék ajánlatot kapni erre a munkára, kapcsolatfelvétel utána lehetséges. A takarítószereket megveszem.

Babakocsi tisztításhoz szakembert keresek
  • 8921, Béke u., Pethőhenye
  • 1 szakember válaszolt

Sport babakocsi tisztítására keresek szakembert. A babakocsi garázsban állt, ezért eléggé poros, alapos tisztításra van szükség. Zalaegerszegen, a Béke utcában lenne a feladat. Ideálisan 2-3 héten belül szeretném elintézni.