Egy 15 másodperces videómontázs készítése

2 500 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1323 megtekintés Kép és videó szerkesztése
2120
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat befejezésének határideje:
2020 augusztus 27, 08:02
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
2 500 Ft

Feladat leírása

Zsozéatya Qjob.hu-ról készített videójáról kell egy montázst készíteni. A videó Fb/instagram storyként lesz felhasználva. A videónak 1080x1920-as felbontásban kell elkészülnie.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Ajánlatkérés
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
PPC kampányok indítása jutalékos rendszerben. Amit a PPC hoz a konyhára, abból jutalékot kap eredményorientáltan.
Éva F.
Kocsma hirdetése
1051, Budapest
Lajos