ID 212086

Karosszérialakatos küszöbjavításra

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 60 000 Ft
  • Nógrád megye, Magyarország

Feladat információi

Opel Corsa C 2003-as autóm küszöbének javítására keresek szakembert. A küszöb alján körülbelül 10 cm-es lyuk található, ezt szeretném kijavíttatni. Nógrád megyében lenne szükség a helyszíni vagy közeli elvégzésre. A következő hetekben szeretném megoldani, és standard, inkább gazdaságos ajánlatokat várok.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 6 nap

A feladat részletei

  • 212086
  • A feladat létrehozva: 05 aug. 17:30-kor
  • Frissítve: 17 órája

Feladat létrehozója

Attila
  • potor.a*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

Ár-irányelveink

Nógrád megyében egy Opel Corsa C 2003-as küszöbjavítása, ahol körülbelül 10 cm-es lyukat kell megszüntetni, általában 25 000–40 000 forint közé kerül a munkadíj. A pontos ár függ attól, hogy milyen állapotban van a környező lemez, illetve mennyire egyszerű vagy bonyolult a hozzáférés a küszöbhöz. Általában a javítás 2-4 órát vesz igénybe, ha csak a lyukat kell betömni és lemezt formázni, hegeszteni. Az ár tartalmazza az előkészítést, a hegesztést és az alapozó felvitelét, de nem számol anyagköltséggel. Ha helyszíni javítást kér, előfordulhat, hogy a kiszállási díj is hozzáadódik, ami 5 000–10 000 forint lehet. Összességében egy 10 cm-es lyuk javítása egy egységként kezelve kb. 25 000–40 000 forint között mozog. Ha nagyobb vagy több lyuk van, az arányosan nő.

További feladatok ebben a kategóriában

Horpadás javítása az autó tetején
  • Esztergom
  • 0 szakember válaszolt

Olyan szakembert keresek, aki ki tud javítani egy kisebb horpadást az autóm tetején. A sérülés a tetőcsomagtartó felszerelése után keletkezett. Ha lehetséges, szeretném a horpadást fényezés nélkül kijavíttatni. Kérem, írja meg, hogy megoldható-e a javítás, mennyi időt vesz igénybe, és mennyibe kerül.

Mazda 3 küszöb javítás
  • Baja
  • 0 szakember válaszolt

Mazda 3 (2005-ös évjárat) küszöb javítására keresek szakembert. A feladat Baján lenne, és nem sürgős, ráérős ütemezéssel is megfelel. Több ajánlatot szeretnék kapni, hogy össze tudjam hasonlítani a lehetőségeket. Olyan megoldás érdekel, ami tartós és szakszerű kivitelezésű.

Motorkerékpár horpadásjavítás
  • 2040, Budaörs
  • 0 szakember válaszolt

Szeretném megjavíttatni a motorkerékpáromon lévő horpadást.