Árajánlatot kérek autófoliázásra
Feladat információi
Paraméterek
Fotó
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 21294
- A feladat létrehozva: 13 dec. 13:39-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 448 ** **Ellenőrzött
- sfere*****@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 0 szakember válaszolt
2022-es gyártású VW Passat első lökhárító, fényszórók, első sárvédők és motorháztető védőfóliázására szeretnék ajánlatot kérni, Szigetszentmiklós és 30 km-es környéke a preferált helyszín.
- 1 szakember válaszolt
Üdv.Ford fiesta 2010es evjaratú automra szeretnek első hátsó lökháritó tuningot,h sportosabban nezzen ki. Székesfehérvár es környéke.
- Nagykanizsa
- 0 szakember válaszolt
BMW 118i sport F40 fehérről szürkére Hely : Nagykanizsa 100 km es körzet
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Udvozlom, Tesla Model 3, (23000 km van benne). Teljes auto foliazast kérnék (beleértve az ablakuvegeket és teljesnapfenytetot) karosszéria védő típusban. Víztiszta átlátszó legyen a karosszérián az üvegeken (ahol hatóságilag engedélyezett) esetleg lehet valamelyest sötétített. Árajánlat érdekelne beleértve hogy mennyi ideig tart ez a dolog(mennyi időre kell nélkülözni az autót)! Válaszukat előre is köszönöm! Üdvözlettel, József
- 0 szakember válaszolt
Egy 2010-es Audi A5 coupét szeretnék teljesen lefóliáztatni.
- 0 szakember válaszolt
Egy fekete Transportert szeretnék félig sem lefóliázni, hogy úgy nézzen ki, mint a képen. Mondjatok rá egy jó árat légyszi. *********@*****.***
- 0 szakember válaszolt
Hello! Foglalkoztok króm foliàzàssal? Ha igen mennyibe kerülne egy teljes króm autofolia egy Audi A7 re? Ilyenre gondoltam :
- Makó
- 0 szakember válaszolt
Szeretnék érdeklődni mennyibe kerülne egy Honda Civic ( ufó ) teljes karosszéria fóliázása? A szín amire gondoltam az szürke lenne!
- Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Jó napot! Az autó világítását szeretném beállítatni. Válaszukat előre is köszönöm. Borsos Tibor
- 5243, Tiszaderzs
- 0 szakember válaszolt
Mitsubitsi Outlander 2016 évjárat. Nem indul. Segédakkumulátor cserélve lett, műszerfalon nincs hibakód. A motortérből zúgás hallatszik.