ID 21419

Egyedi ajánlatot kérek a kéménybélelésre

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • 7833, Görcsöny

Feladat információi

1975 ben épült ház kéményéről van szó. A kémény bent van a házban a ház kétszintes. A kazán a pincében van nagyon úgy tűnik hogy szelel a kémény. A kazánom vegyestüzelésű de fával tüzelek. A problémám leginkább az hogy a lakótérben is látható érezhető a füst. A kéményem, nehezen húz. Körülbelül 11m a teljes magasság.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 21419
  • A feladat létrehozva: 16 dec. 05:43-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Zoltán
  • +36 70 391 ** **
    Nem ellenőrzött
  • mzoli1*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Kéménybélelésre van szükségem
  • Tartsay Vilmos u., Budapest
  • 5 szakember válaszolt

földszinti lakás, 3 emeletes tárdasház+padlás 30 napon belül

Kéményépítőt keres
  • 3720, Sajóivánka
  • 2 szakember válaszolt

Új,szerelt kémény építés.

Kéményépítőt keres
  • 3720, Sajóivánka
  • 2 szakember válaszolt

Új,szerelt kémény építés.

Számlaképes bádogost keres
  • 1026, Hidász u., Budapest
  • 7 szakember válaszolt

Budapesti 9 lakásos, lapos tetős társasház ereszének javítására keresek vállalkozót, mint a társasház közös képviselője, aki árajánlatot ad és meg tudja várni a Tulajdonosok döntését.

Kéménybélelésre árajánlatot kérek
  • 1026, 17, Nagyajtai u., Budapest
  • 4 szakember válaszolt

Kondenzációs kazánhoz kéménybélelés. A kémény kb. 1mx0.5m széles és mély. A bélelendő magasság kb. 5m

Számlaképes bádogost keres
  • 6726, 16, Pillich Kálmán u., Szeged
  • 2 szakember válaszolt

esőcsatorna tisztitás

Számlaképes kéményépítőt keres
  • 8312, Balatonederics
  • 3 szakember válaszolt

20 cm átmérőjű tégla kéménybe fémcsövet kell behelyezni Hossza 10 méter.

170 négyzetméteres sátortetőn boritás csere.
  • 3594, 42, Kossuth u., Hejőpapi
  • 10 szakember válaszolt

A meglévő kisméretű sikpalát kel lecserélni lemezre.

Gázkazán, keringető szivattyú, radiátorok
  • Attila u., Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Jó napot kívánok! HŐTERM 25ES (29kW) gázkazán láng szabályozása, valamint a keringető szivattyú műszaki ellenőrzése, esetleg cseréje. Radiátor szelepek cseréje _fagyasztással_.

Számlaképes fürdőkád felújító szakembert keres
  • 7400, 9, Mátyás király u., Kaposvár
  • 1 szakember válaszolt

2 Cm hosszan megpattant a festés

10x10-es kádárkocka teljes belső felújításra keresek önálló kivitelezőt
  • 2887, Ácsteszér
  • 8 szakember válaszolt

A feladat: padlófűtés kiépítése, belső falak vakolása, gipszkarton/ck lap álmennyezet kialakítása, víz, villany, csatorna újrafektetése, gépészeti munkálatok, teljes kerámia burkolás, épület lábazati vízszigetelése... kompletten munkadíj + takarítás. A munkálatok kezdő időpontja ****.**/**. hó-tól A bontási munkálatokat a kezdési dátumig megoldom. FONTOS! A megállapodott vállalási ár egyösszegben ügyvédi letétbe kerül szerződéskötéskor. A vállalkozó ütemterve szerint, az adott munkafázis műszaki átvétele után azonnal átutalásra kerül az adott részszámla összege a letéti összegből. Előre nem fizetek! Olyan vállalkozót keresek, aki érti miről beszélek. Az összeg rendelkezésre áll, nem kell tartani a csúszástól. Korrekt munka - biztos pénz. A munkát természetesen dokumentálni kell (foto/video). Induló vállalkozás is szóba jöhet. Ha szeretné a vállalkozó hozzájárulok, hogy a munkát saját magának is dokumentálja (vlog, youtube, referencia).

Csatornabekötés, víz rákötés Balatonszepezden
  • 8252, Balatonszepezd
  • 20 szakember válaszolt

Catornabekötés 30 m Víz rákötés 15m