ID 214525

Autódiagnosztikát keresek Suzuki Swifthez

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 12 000 Ft
  • Veszprém, Magyarország
  • Balatonfűzfő, Magyarország
  • 8220, Balatonalmádi

Feladat információi

2000-es, 1.3-as Suzuki Swifthez keresek autódiagnosztikát. Az autó rángat, és időnként nincs alapjárata, ezért gyors segítségre lenne szükségem. Minél olcsóbb megoldást keresek, mert már sok alkatrészt cseréltem benne, de még mindig nem oldódott meg a probléma. Veszprém, Balatonfűzfő vagy Balatonalmádi környékén lenne jó a megoldás.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 4 nap

A feladat részletei

  • 214525
  • A feladat létrehozva: 22 aug. 16:11-kor
  • Frissítve: 3 napja

Feladat létrehozója

Rozina
  • +3607058 ** **
    Nem ellenőrzött
  • rozi****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

Ár-irányelveink

Suzuki Swift 2000-es, 1.3-as motorral végzett autódiagnosztika ára Veszprém környékén általában 8 000–15 000 forint között mozog. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, anyagköltség nélkül. A pontos összeg függ a műhelytől és a diagnosztika mélységétől: ha csak alapvető hibakód-olvasásról van szó, akkor az olcsóbb, míg a részletes, több rendszer átvizsgálását igénylő diagnosztika drágább lehet. Átlagosan egy ilyen vizsgálat 30–60 percet vesz igénybe. Ha az autó rángat és nincs alapjárat, a hibák felderítése után javasolhatnak további javításokat, de ezek már plusz költséget jelentenek. Egy 1.3-as Swift esetén az egységár tehát egy autóra vonatkozik, kb. 8-15 ezer forint között. Ha gyors, olcsó megoldást keres, érdemes több műhelyt is megkeresni Veszprém és Balatonfűzfő, Balatonalmádi környékén.

További feladatok ebben a kategóriában

Futóműves szakembert keresek Egerben
  • Eger
  • 0 szakember válaszolt

Egy Volvo V70 2,4 D, 2009-es autó bal első kerékcsapágyának beszerelését szeretném elvégeztetni. Az alkatrész már megvan, csak a beszerelésre van szükségem. Ha lehetséges, a futómű beállítását is szeretném kérni a végén. Egerben vagy a környékén keresek szakembert, néhány napon belül.

Automata váltó javítás
  • Paks
  • 0 szakember válaszolt

2002-es Mini Cooper R50 CVT váltóval kapcsolatban keresek szakembert Paks és környékén. A váltó nem vált vissza, emiatt az autó rángat. Már cserélve lett a váltószelepház, a vezérlés és az olaj is, de a probléma megmaradt. Első körben diagnosztikát is elfogadok, de végső soron javítást szeretnék kérni.

Autódiagnosztika Suzuki Liana ABS
  • Nagykanizsa
  • 0 szakember válaszolt

2004-es Suzuki Lianám van, és az ABS visszajelző lámpa nem alszik el. Hibakód kiolvasásra keresek szakembert Nagykanizsán. Pár napon belül szeretném megoldani, és az ajánlatokat e-mailben várom. Olyan megoldás érdekel, ahol pontosan meg tudják nézni a hiba okát.