ID 22183

Idősgondozás alkalmi jelleggel

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 2 000 Ft
  • Szabadság út, Kerepes

Feladat információi

Nehezen mozgó idős hölgynek keresünk segítséget (étel melegítés, gyógyszer beadás, tisztálkodás, takarítás, stb.) alkalmi jelleggel, elsősorban hétvégi napokon, egyelőre 1-2 óra időtartamra, Kerepesen.

Paraméterek

Páciens kora
60-79
Idősgondozó neme
Foglalkoztatás
Hétvégente
Elszállásolás
Nincs elszállásolás

További feladatok

Káros szenvedélyek nélkül
Háztartási munkák

Fizetési módok

Kockázatmentes üzlet

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 04 feb. 2023, 23:00

A feladat részletei

  • 22183
  • A feladat létrehozva: 02 jan. 13:06-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Júlia
  • +36 20 438 ** **
    Ellenőrzött
  • julia.******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Állást keresek
  • 1 szakember válaszolt

Házi gondozásban dolgozom 7 éve szociális gondozó és érettségi végzettségem van.

Otthoni ápolót keresek
  • 6223, Soltszentimre
  • 0 szakember válaszolt

Állandó felügyelet inzulinos, demens, látássérült beteg mellett. Állapota miatt teljes kiszolgálásra szorul ami magában foglalja az ételek, ruházat, gyógyszer kikészítését és ellenőrzését, a vércukorszint és a vérnyomás rendszeres ellenőrzését. Szükség van segítségre a fürdésnél, valamint házon belüli közlekedésnél. Alkalmanként szakorvosi vizsgálatra szintén kísérni kell. Ezen felül a gyógyszerek kiváltása és a házimunka elvégzése is feladat.

Idősgondozás
  • Dési Huber u., Budapest
  • 3 szakember válaszolt

2 hetente kellene az orvoshoz elkisérni Édesanyámat, ehhez keresnék segitséget. A 9,kerületben (Jozsef Attila lakotelepen, az orvosok a kerőletben vannak).

Házi betegápolás
  • 3100, Salgótarján
  • 0 szakember válaszolt

89 éves hölgy átmeneti gondozása tüdőgyulladás végett. Önellátó, csak most ne kelljen sokat mozognak.

Házi betegápolás
  • 1121, Költő u., Budapest
  • 1 szakember válaszolt

70 éves nő ágyhoz van kötve lábtörés után, jelenleg pelenkacserére szorul. 6-8órában keresünk ápolót a 12.kerületben nappalra.

Házi betegápolás
  • Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Édesanyám 75éves 2borda tötése és medencecsont repedés van mellé keresnék ápolót

Idősgondozás Dévaványán
  • 5510, Dévaványa
  • 1 szakember válaszolt

75 éves, Dévaványán élő idősek saját házukban történő gondozására keresek reerenciával rendelkező személyt. Önellátóak, azonban idős koruk miatt heti 1-2 alkalommal szorulnak segítségre Dévaványai házukban.

Házi betegápolás
  • 8411, Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

Jó estét kívánok! Anyukám mellé keresünk házi betegápolást,műtét utáni lábadozáshoz keresünk segítséget,Kádártára. Napi több órára ha lehetséges. Köszönjük Üveges Zoltán

Ételek,Desszertek,Sós sütemények készítését vállalom.
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

Főtt/Sült ételek,Desszertek,Sós sütemények készítését vállalom akár rendezvényekre,vagy csak otthoni fogyasztásra! Keress bizalommal! Kecskeméten és Budapesten belül készítek!☺️

Társasház, lépcsőház takarítást vállalok
  • 0 szakember válaszolt

Társasházak takarítását vállalom a IX. kerületben. Liliom utca és környéke előnyben. Referenciát tudok hozni ha kell. Ha megbízható személyt keres akkor keressen bizalommal. Számlaképes vagyok, cégeknek is. Az ár és a gyakoriság megbeszélés szerint.

36 nm lakás heti kétszeri takarítása..
  • 1106, Gyakorló u., Budapest
  • 12 szakember válaszolt

36 nm lakás heti kétszeri takarítása..és mosás, vasalás. Két gyermekünk van..sok a ruha:) nincs db szám. Mosás..az áztatást én megcsinálom, ha szükséges. Heti kétszer, felmosás..bármi ami tisztításra szorul.

Takarítás, ágyneműcsere
  • 0 szakember válaszolt

Kedves Jelentkezők! Csütörtökön találkoztam a cégvezetővel. Rám bízták az ügyintézést, ugyanis nekik is be kell szállni a munkákba mert nincs elég munkaerő. Tehát az aibnb-s Budapest belvárosi lakásmegbízások szaporodnak, nem tudni hány főre lesz még szükség. Az ünnepek alatt úgy nézett ki, hogy megoldódott az ellátás, de mivel újabb megbízások jöttek be, lehet hogy az ünnepek alatt is behívnak valakit. Sok személyes találkozásra most nincs idő, de januártól sok emberrel szeretnének találkozni. A fizetés úgy jön ki, hogy 2500 Ft órabér, de ez le van bontva lakásonkénti összegre.  Ez attól függ mekkora az adott lakás, és milyen messze van az ágyneműraktártól, ami a Madách téren van. Oda kell elvinni a lehúzott ágyneműket, és a tisztát onnan lehet elhozni. Amelyik lakástól messzebb van a raktár, arra több a fizetés is. Le van mérve mennyi idő alatt lehet oda-vissza érni, és mennyi idő alatt lehet kitakarítani a lakásokat. Mindegyik más, mert nem egyforma a szobák száma sem. Aki a legprecízebben dolgozik, az biztos hogy meg lesz tartva hosszú távra. Sőt a jövő terve az, hogy lesznek lakásmanagerek, akik pl. 4 lakásért lesznek felelősök. Úgy könnyebb lesz az ágynemű ügyet is intézni, mert most sajnos sokszor összecserélődnek a huzatok, lepedők, aminek a tulaj sajnos nem örül.Első infó ennyi tőlem. Kérek egy rövid bemutatkozást írásban, és a takarítási gyakorlatot, nyelvtudást megjelölni. Köszönöm szépen előre is. Zsófia