Takarítas
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 06 szept. 2020, 22:00
A feladat részletei
- 2226
- A feladat létrehozva: 05 szept. 14:23-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 362 ** **Nem ellenőrzött
- darid******@g****.***Nem ellenőrzött
További feladatok ebben a kategóriában
- Szigetszentmiklós, Ibolya u. 16, 2310 Magyarország
- 6 szakember válaszolt
3 szoba takarítása, mosás, mosogatás 1 főre,2 havonta ablakmosás,függöny mosás,néha főzés,bevásárlás
- Cegléd, Magyarország
- 1 szakember válaszolt
két szobás lakás, felmosás, porszívózás, fertőtlenítés, illetve a ruháim vasalása (ha éppen akkor van, és én nem csináltam meg.) Többit üzenetbenm
- Budapest, Hortenzia köz, 1037 Magyarország
- 5 szakember válaszolt
1+2 szobás lakás takarítása, heti rendszerességgel. (Ablaktisztítás, törölgetés, porszívózás, felmosás)
- 29 szakember válaszolt
Családi ház alsó szinten lévő iroda-konyha-fürdőszoba A cím Budaörsön van a Szabadság úton.
- 0 szakember válaszolt
Bízza rám a piszkos munkát . Általános vagy nagytakarítás. Törölgetés, pókhálózás, porszívózás, csempék lemosása, fürdőszoba takarítása , Megbeszélés tárgya.
- 16 szakember válaszolt
Apartman lakás kitakarítàsa: ajtók, IKEA kis bútorok letisztítàsa, hideg burkolat-laminàlt padló felmosàsa, fürdőszoba takarítàs.
- 0 szakember válaszolt
3 éve élek a takarításból. Elsősorban Airbnb-s lakásokat takarítok, de vállalok magánlakásokat, és irodákat is. Elsősorban a takarítás a fő profil, de szükség esetén mosok és vasalok is. Vállalok nagytakarítást ( festés után, költözés előtt/után), pipere takarítást, ablakpucolást. Szükség esetén viszek saját takarítószereket. Keressen bizalommal! A fotókon az általam takarított lakások. Az óradíjam: 2500 HUF
- Dombóvár, 7200 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
lalkas takaritást ,nagyobb létesitményeket,felujitást utáni takaritast, telep illetve kert rendezest