Gépkezelő
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 24 jan. 2023, 23:00
A feladat részletei
- 23361
- A feladat létrehozva: 19 jan. 17:34-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 291 ** **Ellenőrzött
- aqu****@g*******.**Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 1171, 103, Erzsébet krt., Budapest
- 30 szakember válaszolt
Dróthálós kerítés, és alap felújítás
- Budaörs
- 37 szakember válaszolt
Alap feltárása utólagos szigeteléshez
- Miskolc
- 16 szakember válaszolt
Tisztelt Szakik! Köszönöm a rengeteg felajánlást, egy úriember jön ma felmérni, amennyiben nem vállalja, (komplikált a probléma) vagy drága, tovább keresek a jelentkezőkből. Köszönöm. Domboldalra épült családi ház falazata repedezett, már a födémen csepeg a víz a tegnapi eső óta. A hiba pontos helye nem ismert. Csatornázási (csapadék) problémák is vannak. Árat írni felelőtlenség. Javaslom a szakember felmérését követő ajánlatot.
- 5520, Táncsics u., Szeghalom
- 0 szakember válaszolt
Méret: 160 x 325 x 220 Az árajánlatban benne van az anyag ára is, vagy csak a munkadíj?
- Budapest
- 7 szakember válaszolt
Kedves Ezermesterek! Gipszbeton lépcsőhöz szeretnék korlát megoldást.Ami első körben érdekes lehet, az drótkorlát, vagy üvegkorlát, vagy esetleg rozsdamentes acélkorlát. A helyszín 15.kerület. Várom a jelentkezését annak a szakembernek, aki felmérné, javasolna, ár-érték arányban előnyös áron dolgozik, és aztán meg is csinálná:-)
- 4481, Fejedelem u., Nyíregyháza
- 10 szakember válaszolt
Fürdőszobaajtó áthelyezés. 90x210. Nyílás falazása, csempézés a belső oldalon, vakolat a külső oldalon 90x210 cm-es ajtó áthelyezés
- 4244, Újfehértó
- 3 szakember válaszolt
Kb. 30 éves kád felújítása, bontás nélkül egy családi ház fürdőszobájában.
- 4565, Pusztadobos4565, 81, Kossuth u., Pusztadobos
- 3 szakember válaszolt
Egy meglèvő èpületet kell megtervezni.A kazánház mèrete7*4mèter.
- 5000, Karczag László u., Szolnok
- 16 szakember válaszolt
Fürdőszoba és WC teljeskörű felújítása. Vezeték, kád, wc csere, burkolás.
- Pécs
- 0 szakember válaszolt
Bmw F30 motorterének (motorháztető belső fele elsősorban) hangszigetelésére keresek szakembert. Fontos: A fehasznált anyagoknak hőállónak is kell lenniük