Hideg Burkolás

400 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 7 napja 133 megtekintés Parkettázás, hidegburkolás, melegburkolás
23462
Szintén szükséges
Szemétszállítás
Bontás
Cím
  • Oktogon
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
400 000 Ft

Feladat leírása

Belvárosi lakás fürdőszoba felujítás feladok Régi burkolat bontás Víz szigetelés (feszm.lemez botament) oldal falak burkolása 20m2 padló körülbelül 5/6 m2 esetlegesen szerelvények be építése Kérem csak olyan szakember keressen aki valóban meg is tudja csinálni csak is hibátlan munkáért tudok fizetni.

Hasonló feladatok

Építkezés és felújítás
Térkövezéshez keresek szakembert.
Kistokaj
Ajánlatkérés
Dalma
Parketta felszedése, padlókiegyenlités, újra lerakása 18 m2-es szobában
Budapest
Ágnes
Kb. 55 m2 parketta csiszolás és lakkozás, hézagolás Szeged, Batthyány utcában
Szeged
5 000 Ft
András C.
40 nm2 kültéri
Kenderes
Kezdés: február 28, 23:00
Mónika
28 NM Forbo Marmoleum Linoleum egy budapesti lakasban FONTOS : Nincs Vynil, nincs PVC: ez a hirdetés csak a Forbo Marmoleum Linoleummal tapasztalatot szerzett …
Vörösmarty utca
Kezdés: január 22, 23:00
6 000 Ft
Timar Vanda