Konyhai szagelszívó felszerelés
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 23622
- A feladat létrehozva: 24 jan. 13:06-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 524 ** **Ellenőrzött
- rneg*****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 1135, 68, Lehel u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
Szagelszivo beszereles
- 1 szakember válaszolt
Kecskeméten CATA kürtös szagelszívó ( inox ) felszerelését kérem szabadba történő kivezetéssel ( cső nincs hozzá ). telefonos egyeztetés : **/**/***-**** Gáz-tűzhely beümezelés ill. javítás is szükséges lenne.
- 1137, 6, Budai Nagy Antal u., Budapest
- 3 szakember válaszolt
Van egy régi szag elszívó ernyőnk az üzletben, azt kellene megnézni lehet-e javítani. Egy kis büféről van szó.
- 6000, 13, Daru u., Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Cata páraelszívó javítása. ** *******
- 6000, Hínár u., Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
CATA szagelszívó motor javítása.
- 4 szakember válaszolt
A ház egy új építésű 30+15 téglafalazatú és 15-ös szigetelésű, egyszintes ház. Az elszívó azon a falon van ahol a kimenet kell, egy könyök kell bele. Ki kellene fúrni a falat és belehelyezni valamilyen olyan megoldást amely nem engedi be a levegőt akkor amikor nincs használatban az elszívő .
- 9225, Dunakiliti
- 1 szakember válaszolt
Tisztelt elszívó szerelő! Szeretnék ajánlatot kérni két darab elszívó szakszerű beszerelésére. Egy cata döntött fali elszívó kerülne a falra és egy klarstein sziget elszívó lenne ugyanabban a konyhában ami egy gerendara lenne hozzá -alá erősítve. A helyszín 9225 Dunakiliti lenne és az időpont természetesen mielőbb. Amennyiben bármi kérdése lenne keressen bizalommal! *********** Vagy *****.*******@*****.*** Üdv. Schleer Tamás
- 3104, 7, Hársfa út, Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
belső keringetésű páraelszívót kell beszerelni
- 2351, Alsónémedi
- 0 szakember válaszolt
Karbantartó állás Megaplastic Kft. Telephely: • Alsónémedi Főbb feladatok, munkák: • Kerti gépek javítása, hibakeresés, hibás alkatrészek cseréje (permetezők, szivattyúk, rotációs kapák) • A munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció, karbantartási dokumentumok kezelése • A telephelyünkön felmerülő külső munkák • Szakirányú végzettséget nem igénylő belső javítások Az álláshoz tartozó elvárások: • Alapfokú végzettség • Precíz munkavégzés • Csapatszellem • Jó állóképesség Amit kínálunk: • 6 vagy 8 órás munkaidő • Fix délelőtti műszak • Bejárási támogatás • Segítőkész csapat
- 2143, Kistarcsa
- 0 szakember válaszolt
A dagasztógép folyamatosan megáll, kikapcsol automata módban. Ennek megvizsgálása, és szervizelésére keresek szakembert. Kérem, telefonon keressenek!
- Eger
- 0 szakember válaszolt
Szállítva lett a készülék és azóta kopog az oldala.