Gáztűzhely bekötése
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 25495
- A feladat létrehozva: 20 feb. 10:01-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 914 ** **Ellenőrzött
- ildikogyorgaz**************@q***.**Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Győr
- 0 szakember válaszolt
Betörött főzőlap javításában/ új főzőlap beszerelésében lenne szükségem segítségre. Nagyon köszönöm, ha visszahív!
- Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Egy indukciós lapon az egyik tekercs leállt, nem kapcsol. Felvilágosítást szeretnék kapni, ajánlatot, hogy hogyan lehetne ezt megoldani.
- Budapest
- 2 szakember válaszolt
Indukciós főzőlap nem működik, E6 hibakód
- 3535, 20, Árpád út, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
INDESIT GÁZTŰZHELY JAVÍTÁSÁRA KERESEK SZAKEMBERT. A TŰZHELY BAL OLDALI RÓZSÁI ÉGNEK , MŰKÖDNEK , A JÓB OLDALI RÓZSÁK NEM MŰKÖDNEK . A SÜTŐ MŰKÖDIK . TELJES KIVIZSGÁLÁSRA VOLNA SZÜKSÉG.
- 1161, 51, Bercsényi u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
FRAMTID, PNC ********* alsó fűtőszál és izzó csere kell.
- 2 szakember válaszolt
Üdv, Whirlpool indukciós főzőlap javításához keresek szakembert. A hiba: A főzőlap bekapcsolás után azonnal leveri a biztit, első alkalommal el is pukkant benne valami. Szétszedve szemmel nem látható a hiba a nyákon, égés, égett szaga nincs. Bekötésnél égés nincs.
- 6781, Domaszék
- 0 szakember válaszolt
Hűtőnkből valószínű elszökött a gáz!
- Kelenhegyi út, Budapest
- 1 szakember válaszolt
A főzőlap sípolt és nem tudtam bekapcsolni. Áramtalanítás után a sipoló hang megszűnt. Pár LED világít, de nem lehet kiszedni a zár funkciót a készülékből.
- 8220, 14, Felsőörsi út, Balatonalmádi
- 1 szakember válaszolt
Jó napot egy kombi hűtöről van szó 1 éve áll most bekapcsotam és folyamatosan megy lehet elment belőle a gáz.
- 1 szakember válaszolt
Indesit hűtő nem hűt csobogó hangja van 2 és fél éves. Nyíregyházán kellene javítani. vagy gáz bele.