Este égett műanyag szag áradt el, ami a hűtő felől jött. Kihúztuk az áramból, azóta csökkent a szag. A hűtő márkája: SANTO öko
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 24 feb. 2023, 23:00
A feladat részletei
- 25977
- A feladat létrehozva: 25 feb. 18:41-kor
- Frissítve: 2 éve
Feladat létrehozója

- koud****@t*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 1121, 7, Rácz Aladár út, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Égett műanyag szag jött a hűtőszekrény felől. Kihúztuk a konnektorból, most enyhült a szag, de nem múlt el.
- 0 szakember válaszolt
Egy 2013-ban vásárolt samsung hűtő-fagyasztóról van szó. A fagyasztó része tegnap óta nem fagyaszt , csak hűt és búg. A hely Sopron, sürgős lenne a javítás.
- Tapolca
- 0 szakember válaszolt
BEKO márkájú alul fagyasztós kombinált hűtőszekrényem hűtő részében egyik napról a másikra csak 14-16 fok volt a legalacsonyabb elérhető hőmérséklet mi közben a fagyasztó még rendesen működött. Mostanra már a fagyasztó rész is legkisebb 0 fokon tud üzemelni.
- 1139, 39, Rozsnyay utca, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Zanussi hűtőszekrényem, kicsi, fagyasztós, beépíthető, de még nincs beépitve. A belső lámpa vilagít, de nem zúg és nem hűt. Sajnos felujítás zajlik, nem most kezdődött a probléma.
- 4485, Nagyhalász
- 0 szakember válaszolt
a hűtőgépem javítására szeretnék árajánlatot
- 9155, 25, Kormos István u., Lébény
- 0 szakember válaszolt
Liebherr kombinált hűtőszekrényen nem lehet hőfokot állítani, és ha kinyitom az ajtaját ütemesen villog a lámpája
- 7135, 8, Csapó Vilmos u., Dunaszentgyörgy
- 0 szakember válaszolt
2 éves Samsung kombihűtő - elvileg no frost - fagyasztója erősen jegesedik, kb 7-10 naponta jégteleníteni kell.
- 6726, 18, Vedres u., Szeged
- 0 szakember válaszolt
Leállt a hűtő egyik napról a másikra és nem hűt azóta. ***********
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Indesit típusú hűtőgép javítására keresek szakembert
- 1 szakember válaszolt
Elromlott a kombinált Zanussi-Lehel hütőm. Lehet, hogy csak hőfokszabályzó a baja, de más is lehet. Győr, Marcal-1-en a Répce utcában várom a szerelőt, aki ma, akár mostantól ki tud jönni javitani.