repair oxygen concentrator

20 000 Ft
Emma
Emma E.
Nem elérhető feladatok Megjelent: 4 éve 129 megtekintés Klíma szerelés, tisztítás
2624
Cím
  • Hungary
Feladat kezdésének időpontja:
2020 október 15, 05:25
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
20 000 Ft

Feladat leírása

We are looking for repair service agent in Hungary. If you have any repair experience on appliance,such as TV,AC,phone,washing machine,dish washer or any other machines.Please contact me. It will be a long-term part-time job. email:****@*********.*** WhatsApp:***************

Hasonló feladatok

Építkezés és felújítás
Mennyezet hűtés fűtes . Padló fűtés hmv Hőszivattyúval
4033, Debrecen
Ajánlatkérés
Tibor
Fűtést, hűtést szeretnék megoldani egy 55 nm2 -es lakásban.
1051, Budapest
Ágnes T.
Társasházi lakásba (13.kerulet), szeretnénk 2 szobába AUX kĺímát. Szükséges rézscsöpár és kondenzvíz kiépítése. Erre szeretnénk árajánlatot kapni.
Csata utca
Mariann
Hőszivattyús fűtést szeretnék egy 118nm-es új családi házba . Padlófűtés lesz kiépítve .
9241, Jánossomorja
Bálint N.
Bálint N.