mosogatógép javítása
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 2692
- A feladat létrehozva: 23 okt. 16:17-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 341 ** **Nem ellenőrzött
- fulopg******@t******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest, Csút u., 1225 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Mosogatógépemen elromlott a zár, ha becsukom nem kattan be, ezért csak akkor indul el a gép, ha ki van támasztva az ajtó, akkor érzékeli, hogy be van teljesen csukva. Whirlpool mosogatógépről lenne szó!
- Szigetmonostor, Bem u. 29, 2015 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Indesit dsg-051 mosogatógépem mosás jelzője villog, és szivattyú, folyamatosan, miközben már nincs benne semmi víz.Semmilyen más parancsra nem reagál.A probléma egy mosogató dugulással kezdődött. A mosogató kidugítása után sem szűnt meg viszont. Kérek szerelő segítséget a probléma megoldásához.
- Budapest, Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Mosogatógép nem kapcsolható be (AEG)
- Budapest, Istvánmezei út 2, 1146 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Whirlpool konyhapultba épített, kijelző nélküli gép. Nem ad meleg vizet, lassan indul, majd furcsa hangot ad amíg megy a program
- Solymár, 2083 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
AEG FAVORIT86010VI 11éves mosogatógép nem melegíti magas hőmérsékletre a vizet, csak kb 40 fok, és nem szárít.
- Remeteszőlős, Hungary
- 0 szakember válaszolt
Indesit beépített mosogatógép: végigmegy a program (vizet szív és le is szivattyúzza, kioldja a mosogatógéptablettát stb.), de nem lesznek tiszták az edények + folyamatos berregő hangot ad, akkor is, ha nincs bekapcsolva, csak feszültség alatt van
- 0 szakember válaszolt
Whirlpool a+a 800 as mosógép nagyon zajos és fekete víz távozik belőle
- Budapest, Pázmány Péter u. 138, 1153 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Nem indul el a Beko márkájú mosogatógép !
- 1 szakember válaszolt
Kedves Mindenki, hosszú távra de csak alkalmanként keresnénk szakembert építőipari gépvezérlés rendszerek telepítésére. Ezek a rendszerek automatizálják a földmunka kések, kanalak mozgását. A feladat nagyvonalakban annyi lenne, hogy az általunk gyártot és forgmalazott eszközöket (szenzorok, kábelek, hidraulika tömb, tömlők, egy kiegészítők, kijelző, GNSS, stb) kellene földmunkagépekre (gréder, dózer, kotró) szerelni.
- Budapest, Tolcsvai u., 1222 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
nem lehet a mosogatógép ajtaját becsukni, nem kattan be
- Tiszaújváros, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
R 404 gáz van a készülékbe, jelenleg is működik, csak zajos. Van további két hűtő is, ha van kapacitás...
- Győr, Árpád út 50, 9022 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
A wc-n az a cso, amelyik a cseszebol kivezeti a vizet szivarog.