Hajfonás díszítés
Feladat információi
Paraméterek
Fotó
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 15 márc. 2023, 23:00
A feladat részletei
- 27258
- A feladat létrehozva: 14 márc. 05:32-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- sad****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 0 szakember válaszolt
Félhosszú női haj vágását szeretném, volument adó technikával, mivel vékonyszálú a hajam. Gyakorlott és nem túl fiatal szakembert keresek. Március közepe táján, munka utáni időpontban. Max. tízerer forintos összeghatárig.
- 0 szakember válaszolt
Sötétkékből világos kék ombrés fenékig érő hajat szeretnék. Nanogyűrűs hajhosszabbítás, jó minőségű hajból. Jelenleg is kék a hajam, majdnem derékig ér. Szeretném hogy dúsabb és hosszabb legyen. Az igazi hajamat is át kéne festeni élénkebb kékre.
- Szeged
- 0 szakember válaszolt
Ősz hajamat szeretném hennával befestetni, Hol találok ehhez értő fodrászt?
- 1225, 17, Petőfi Sándor u., Budapest
- 1 szakember válaszolt
Sziaasztok, A házban, ahol lakunk van egy kis kondi, pár gép, kézi súlyzók, TRX, gumi szalag ilyesmi. Heti 1-2 alkalomra keresünk személyi edzést, a barátnőmmel edzenénk egyszerre. üdv, Marci
- 0 szakember válaszolt
Szia! 😃 Dávid vagyok, 30 éves Duchenne-szindrómás srác. Habár van ápolóm, de jó lenne még egy illető.🙂 Heti 1-2 alkalomra gondolok 8-12 órában. Kanülős légzéstámogatott vagyok. Kanülből rendszeresen le kell szívni a váladékot, változó intenzivitással. Fontos, hogy ebben legyen rutinod! Nem csupán segítő kezeket szeretnék magam mellé, hanem inkább egy olyan személyt, aki idővel a barátommá válik. Amit érdemes tudni rólam, eléggé extrovertált személyiségem van.😃 Ha felkeltettem a figyelmedet, csak írj rám! 😃
- Paks
- 0 szakember válaszolt
2 hetes külföldi alatt 92 éves Édesanyám felügyeletét kellene vállalni 24 órában. Szellemileg rendben van, önállóan étkezik és tisztálkodik, gyógyszerezi megát. Mozgása lassú, de nem szorul segédeszközre. Mobiltelefont használ, TV-t néz.
- 7030, Építők útja, Paks
- 0 szakember válaszolt
2 hetes külföldi utat tervezünk. 92 éves Édesanyám velünk él és erre az időtartamra keresek mellé gondozót. Szellemileg rendben van, önállóan étkezik és tisztálkodik. Gyógyszereli magát, mozgása lassú, de nem igényel segédeszközt. Mobiltelefont használ, tv-t néz, ékezése hagyományos
