Egy előadás készítése kell

Ajánlatkérés
Mária
Mária
Nem elérhető feladatok Megjelent: egy éve 349 megtekintés Prezentáció készítése
27286
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Magán tanár vagyok, de nem egy gép zseni, egy stílusos prezentációt kellene csinálni angol nyelven. Kb. 30 dia. Mennyibe fog kerülni?

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Egy kamu tiktok fiókból az én képeimet teszik közzé és szeretném meg tudni ki áll emögött!
április 22, 20:35 — április 23, 20:35
1 000 Ft
Alex D.
On-line marketing, fb hirdetés. Honlapom nincs még, az is kellene.
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.