Play áruházban egy alkalmazást értékelni

500 Ft
Ana
Ana
Teljesített feladat Megjelent: egy éve 301 megtekintés Próbavásárlás
27544
Cím
  • Budapest
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
500 Ft

Feladat leírása

CSAK azok jelentkezzenek, akik Play áruházban tudnak írni egy értékelést a QJob appról és az itteni őszinte tapasztalatról. CSAKIS azok, akik ténylegesen használják az appot, és sikerült vagy szakembert találniuk vagy maguk szakemberek és volt innen egy megrendelésük.

Hasonló feladatok

Rendezvények és promóciók
Egy barackos túrótortát szeretnék rendelni 12 szeleteset születésnapra hétfői napra kellene
Paragvári utca
Ajánlatkérés
Tóth Balázsné
Eskuvo
1104, Budapest
1 500 000 Ft
Bobvos Richard
60 percig szórakoztatni 15 kisgyereket
5940, Tótkomlós
40 000 Ft
István
Lufi hajtogatás
3571, Alsózsolca
Ákos
120 fős lakodalom Két fajta íz 1. Pisztácia málna 2.csokis
6750, Algyő
Zsani