PR cikk írása: 20 alkalmi munkalehetőség vidéki kisvárosban

6 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 910 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
2974
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat befejezésének határideje:
2020 december 08, 08:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
6 000 Ft

Feladat leírása

Kb. 2500 karakter hosszú PR cikk megírása "20 alkalmi munkalehetőség vidéki kisvárosban" témakörben. A cikk mellé kérünk 2-3 odaillő fényképet is találni illetve a szövegben néhány alkalommal említést kell tenni a Qjob.hu szakemberkeresőre is. Jelentkezéskor kérünk egy rövid vázlatot, hogy miről fog írni a jelölt.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Ajánlatkérés
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.
Blog
1118, Budapest
Mate